1%
  • 0/10

پوستر و ویدیو رسمی فیلم Morbius با نمایش چند دقیقه از این اثر سینمایی منتشر شد

خون آشامی که خون به پا می‌کند!

پوستر و ویدیو رسمی فیلم Morbius با نمایش چند دقیقه از این اثر سینمایی منتشر شد ۱ ۱۴ آذر ۱۴۰۰ تریلر (سینمایی) کپی لینک

استودیو کلمبیا پیکچرز (Columbia Pictures) اخیرا ویدیو رسمی فیلم Morbius را در قالب یک کلیپ ۳ دقیقه‌ای منتشر کرده که در آن، می‌توانیم نگاه جزئی‌تری را به نحوه گرفتن قدرت‌های خوناشام جدید سینمای مارول داشته باشیم.

چند سالی از اولین بار که خبر ساخت فیلم Mornius اعلام شد می‌گذرد. با این وجود بالاخره حدود چند هفته پیش بود که تریلر جدید این اثر سینمایی منتشر شد و توانستیم کمی بهتر با ایده جدید سونی، برای معرفی یک آنتی‌هیرو از دنیای اسپایدرمن آشنا شویم. در این تریلر ما شاهد اشاره‌های مختلف و جزئیات جذابی بودیم که به دنیای ونوم (Venom)، فیلم‌های The Amazing Spider-Man و همچنین خود شخصیت اسپایدرمن در MCU مربوط می‌شدند. این در حالی بود که بیشترین توجه بینندگان جدای از این اشاره‌های جالب، به خود شخصیت مایکل موربیوس (Micheal Morbius) بود؛ کسی که از یک دکتر خیرخواه به خوناشام تبدیل شد!

در واقع داستان این فیلم برگرفته از کمیک‌های مارول، نوشته مت سزاما (Matt Sazama) و برک شارپلس (Burk Sharpless) خواهد بود؛ جایی که دکتر مایکل موربیوس از یک بیماری نادر مرتبط با خون رنج می‌برد و از طرفی خود به یک خوناشام تبدیل می‌شود تا دردش درمان شود! با این حال، اینکه موربیوس چطور به خوناشام تبدیل می‌شود، احتمالا مسئله‌ای است که ماجرای آن در فیلم به خفاش‌ها مربوط خواهد بود. در تریلر می‌بینیم که او جلوی یک غار عجیب ایستاده و دست خود را می‌برد تا خفاش‌ها به او و سایرین حمله کنند. حال اگر این صحنه را لحظه گرفتن قدرت‌های موربیوس بدانیم، ویدیو رسمی تازه منتشر شده از فیلم Morbius به ما اولین حضور مایکل موربیوس در نقش یک خوناشام را نشان می‌دهد!

در ویدیو می‌توانید ابتدا دکتر مایکل با بازی جرد لتو (Jared Leto) را ببینید که به همراه همکار (یا طبق داستان‌های کمیک، معشوقه) خود مارتین بنکرافت (Matine Bancroft)، در حال انجام یک آزمایش هستند. در داستان اصلی، موربیوس دارویی با آزمایش روی خفاش‌ها، برای درمان مشکل خون خود پیدا می‌کند و با تزریق آن به بدن خود، نهایتا خوناشام می‌شود. این صحنه نیز ظاهرا همان لحظه تبدیل شدن مایکل موربیوس، به کسی است که برای زندگی کردن به مکیدن خون دیگران نیاز دارد.

بنکرافت دست و پای او را می‌بندد و درست زمانی که با فردی دیگر در حال بحث هستند، ناگهان می‌بینیم که موربیوس غیب می‌شود! سپس او اول همان فردی که با همکارش بحث می‌کرد را کشته و بعد سراغ دیگر سربازانی می‌‌رود که در کشتی قصد کشتن او با گلوله را دارند. موربیوس به تیرها جاخالی داده و در یک صحنه شبیه به فیلم‌های ترسناک، تک به تک سربازان به روش‌هایی فوق‌‌العاده خشن می‌کشد. در نهایت نیز می‌بینیم که او به حالت انسان‌طور خود بازگشته و درست مثل داستان‌های کمیک بوکی مربوط به این شخصیت، احساس گناه می‌کند!

به هر حال می‌توان به راحتی متوجه شد که این ویدیو رسمی منتشر شده از فیلم Morbius شامل جزئیات و صحنه‌های حذف شده بسیاری است. با این وجود، باز هم دیدن چند دقیقه از نمایش قدرت‌های آنتی‌هیرو جدید دنیای اسپایدرمن، خود می‌تواند هیجان را برای اکران این اثر سینمایی بالاتر ببرد. همچنین حال که صحبت از مرد عنکبوتی شد، باید ببینیم که بعد از اکران فیلم Spider-Man: No Way Home موربیوس دقیقا در چه خط زمانی و جهانی قرار دارد؛ چراکه در تریلر فیلم دیده بودیم که عکس مرد عنکبوتی روی دیوار کشیده شده و روی آن کلمه Murdurer به معنی قاتل نوشته شده بود که اشاره مستقیم به پیتر پارکر با بازی تام هالند (Tom Holland) دارد.

فیلم Morbius در تاریخ ۸ بهمن (۲۸ ژانویه) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments