تریلر جدید بازی Mass Effect 5 به زودی منتشر خواهد شد، اما به یک شرط!

استودیو BioWare عملیاتی جدید برای ما دارد

انتشار تریلر جدید بازی Mass Effect 5

کارگردان بازی Mass Effect 5 عملیات ویژه‌ای برای همه ما دارد. انتشار تریلر جدید بازی Mass Effect 5 در گرو کسب جایزه در TGA توسط این بازی‌ست.

یکی از کارگردانان فعال در پروژه Mass Effect 5 در استودیو ‌BioWare، به تازگی اعلام کرد که احتمالا رازی جدید مربوط به این بازی در آینده نزدیک رونمایی شود. اینگونه به نظر می‌رسد که رونمایی از این راز بسیار بسته به شرایط آینده داشته و تضمینی نیست که طرفداران این فرنچایز از این شرایط خوشحال شوند یا خیر، با این حال طبق سخنان این کارگردان، فاصله چندانی تا رونمایی از این راز باقی نمانده است.

مایکل گمبل (Michael Gamble) کارگردان فعال در استودیو BioWare طی توییتی اعلام کرد اگر بازی Mass Effect برنده جایزه «بهترین لحظه سال» در مراسم The Game Awards شود، جزئیاتی جدید از پروژه بعدی را منتشر خواهند کرد. گمبل همچنین اشاره داشت که تیم سازنده از رونمایی بازی Mass Effect 5 طی مراسم The Game Awards سال گذشته لذت برده و اگر امسال برنده جایزه «بهترین لحظه سال» شوند، طرفداران را با جزئیات جدید غافلگیر خواهند کرد و با انتشار تریلری، از جزئیاتی که تابدین لحظه منتشر نشده رونمایی خواهد شد.

پس انتشار این توییت، گمبل اطلاعات بیشتری در اختیار عموم قرار نداده و تنها به انتشار همین موضوع بسنده کرده است. البته سخنان او بسیار واضح بوده و در صورت کسب این جایزه توسط بازی Mass Effect 5، باید منتظر انتشار تریلری جدید باشیم. گرچه بدون شک تابدین لحظه طرفداران سری بازی Mass Effect تریلر منتشر شده از نسخه پنجم را هزاران بار تماشا کرده‌اند، به نظر گمبل بخشی بسیار مهم و هیجان انگیز از این تریلر را متوجه نشده‌اند.

در حال حاضر اطلاعات بسیار ناچیزی از بازی Mass Effect 5 در دسترس ماست و البته این مسئله بیشتر به دلیل تمرکز استودیو BioWare بر توسعه بازی Dragon Age 4 است. ما گمان داریم پس از انتشار بازی Dragon Age 4، بهانه‌ای برای BioWare وجود نداشته و باید منتظر اخبار بازی Mass Effect 5 باشیم. چه نکته‌ای از تریلر رونمایی بازی Mass Effect 5 چشم شما را گرفت؟ فکر می‌کند جایزه «بهترین لحظه سال» حق این بازی‌ست؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا