پروژه جدید مندلورین در ماه ژوئن منتشر خواهد شد

جهان مندلورین وسیع‌تر خواهد شد

پروژه جدید مندلورین در ماه ژوئن منتشر خواهد شد

ممکن است مدتی طول بکشد تا طرفداران جنگ ستارگان دوباره با دین جارین با بازی پدرو پاسکال در سریال محبوب مندلورین تجدید دیدار کنند. با شروع تولید فصل سوم سریال مندلورین، بینندگان از دیدن مندلورین مشهور در آخرین سریال جنگ ستارگان، کتاب بوبا فت، شگفت زده شدند. اما، اکنون لوکاس فیلم اطلاعیه منتشر کرده است که خبر از پروژه جدید مندلورین می‌دهد. 

Mandalorian اثر Jon Favreau یکی از محبوب‌ترین پروژه‌های لایو اکشن لوکاس فیلم است. که داستان آن اندکی پس از وقایع فیلم Star Wars: Episode VI — Return of the Jedi (1983) رخ داده و داستان مندلورینی را روایت می‌کند که ظاهرا از تنها بازماندگان هم‌گروهی‌های خود بوده و گوروگو یا همان بیبی یودا را از مرگ نجات داده و به دست استادان جدای خود می‌رساند.

 مندلورین با داستان و گروه بازیگران محبوب خود که از جینا کارانو (Gina Carano)، پدرو پاسکال (Pedro Pascal)، کارل ویترز (Carl Weathers) تشکیل شده، بسیار به شناخته شدن دیزنی پلاس کمک کرد. 

سپس، در سال ۲۰۲۰، فاورو و دیو فیلونی از Star Wars Rebels, Star Wars Resistance تعدادی از چهره‌های آشنا مانند Jedi Padawan Ahsoka Tano، رهبر Nite Owls، بو-کاتان کرایز Bo-Katan Kryze و قهرمان تجسم، لوک اسکای واکر را باری دیگر به بینندگان نشان داد. در کتاب بوبافت از موقعیت جدید دین جارین به عنوان مالک Darksaber و حاکم اصلی مندلور یاد شد.

و اکنون با توجه به اینکه ظاهراً به لطف پروژه فعلی پاسکال در سریال The Last of Us از HBO که در سال ۲۰۲۳ منتشر می‌شود، ظاهراً فصل سوم سریال Mandalorian نیز در سال ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد و طرفداران باید کمی بیشتر منتظر بمانند تا دوباره با مندو و گروگو روبه‌رو شوند.

کتاب کمیک مندلورین،  قدم بعدی لوکاس فیلم 

در اطلاعیه‌ای از StarWars.com، طرفداران می‌توانند ماجراجویی‌های قبلی مندلورین را در یک کتاب کمیک اقتباسی جدید از فصل اول این سریال بازبینی کنند.

این مجموعه توسط رادنی بارنز نوشته خواهد شد و توسط ژرژ ژانتی تصویرگری می‌شود، همچنین برای هر قسمت چندین جلد در دسترس خواهد بود. کتاب کمیک جنگ ستارگان و مندلورین این امکان را به طرفداران آثار لوکاس فیلم می‌دهد که از زاویه دیگری با داستان‌های مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنند. 

این سری کمیک ساختار هشت قسمتی فصل اول سریال مندلورین را دنبال می‌کند و بارنز و جینتی هر یک از قسمت‌های آن را در یک سری داستان کمیکی روایت خواهند کرد. بارنز در این باره گفت بسیار خوشحال است که برای این پروژه انتخاب شده است در حالی که جینتی عنوان کرد نوشتن در این سبک برای او تجربه‌‎ای منحصر به فرد بوده و طرحی که او در این سری کمیک خلق می‌کند از علاقه شخصی خود او به دنیای جنگ ستارگان و فضای گلکسی سرچشمه می‌گیرد. این هنرمند عنوان کرد که عاشق کشیدن تمام جزئیات کوچک بوده و نگاه او همواره جزئیات محور بوده است. پروژه جدید Mandalorian از مارول کامیکس در ژوئن امسال آغاز خواهد شد.

در مورد دنیای لایو اکشن جنگ ستارگان، هم اکنون مدت زمان کوتاهی تا انتشار سریال مورد انتظار اوبی وان کنوبی و تجدید دیدار طرفداران این شخصیت با او باقی مانده و به نظر می‌رسد که دیزنی پلاس  برنامه‌های زیادی برای گسترش دنیای جنگ ستارگان و فرنچایز مندلورین دارد. بازیگران سریال اوبی وان کنوبی پس از آخرین حضور خود در Star Wars film, Star Wars: Episode III — Revenge of the Sith باری دیگر گردهم خواهند آمد.  سپس، در اواخر سال ۲۰۲۲، دیگو لونا به عنوان Cassian Andor در سریال اختصاصی خود و با عنوان خودش بازخواهد گشت. پیش‌بینی می‌شود که فصل سوم سریال مندلورین در سال ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد و طرفداران می‌توانند ادامه ماجراهایی که بیبی یودا و مندلورین در سریال The Book of Boba Fett که هم‌اکنون در دیزنی پلاس در حال پخش است تجربه کردند را ببینند. 

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا