تعدادی کانسپت آرت جدید از بازی The Last Of Us Part 2 منتشر شد

نیل دراکمن بسیار هیجان‌زده است

تعدادی کانسپت آرت جدید از بازی The Last Of Us Part 2 منتشر شد مهسا سپاهی ۰ ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی The Last Of Us Part 2

استودیوی بازی‌سازی ناتی داگ (Naughty Dog)، تعدادی کانسپت آرت جدید از بازی The Last Of Us Part 2 منتشر و هواداران این عنوان مورد انتظار را هیجان‌زده کرده است.

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار بازی The Last Of Us Part 2، هر روز اخبار تازه‌ای پیرامون این عنوان هیجان‌انگیز منتشر می‌شود و به حس کنجکاوی طرفداران دامن می‌زند. به‌تازگی توسعه‌دهندگان این بازی، ویدیویی ۲۴ دقیقه‌ای منتشر کرده‌اند که حاوی بخش‌هایی از گیم‌پلی The Last Of Us Part 2 است. ابن ویدیو جزئیات جالبی را درمورد بازی مورد انتظار ناتی داگ، در اختیار طرفداران قرار داده است. این اطلاعات شامل سن دقیق کاراکتر الی، فصل‌ها، برخی مکان‌ها، تعدادی از توانایی‌های الی و موارد دیگر می‌شوند.

مدتی بعد از عرضه‌ی محتوای ذکر شده، ناتی داگ تعدادی کانسپت آرت را در اختیار علاقه‌مندان قرار داد و اعلام کرد آرت بوک دومین بازی The Last Of Us، قابل خریداری است. کارگردان بازی، نیل دراکمن، می‌گوید که بی‌صبرانه در انتظار این است که طرفداران تصاویر آرت بوک The Last of Us Part II را ببینند. درحال حاضر این کتاب در مرحله‌ی پیش‌فروش قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند این اثر را پیش‌خرید کنند.

با وجود تاخیرهای پیاپی و شیوع ویروس کرونا، عرضه‌ی این بازی اکشن ماجراجویی با تاخیر زیادی همراه شد اما در نهایت، توسعه‌دهندگان تاریخ انتشار این عنوان را به صورت دقیق اعلام کردند. دومین قسمت از بازی The Last Of Us در تاریخ ۳۰ خرداد (مصادف با ۱۹ ژوئن سال جاری میلادی) به صورت انحصاری برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا