1%
  • 0/10

تماشا کنید: تیزر انیمیشن پاندا کونگ فوکار 4 با الهام از Dune 2 منتشر شد

یونیورسال، بدنبال تکرار باربنهایمر

تماشا کنید: تیزر انیمیشن پاندا کونگ فوکار 4 با الهام از Dune 2 منتشر شد ۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ تریلر (سینمایی) کپی لینک

استودیو یونیورسال پیکچرز تیزر انیمیشن پاندا کونگ فوکار 4 را در کانال یوتیوب خود قرار داد که شن و ادویه نام دارد.

پس از سه ماجراجویی در سال‌های ۲۰۰۸، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۶ میلادی، پو قرار است طی هفته‌های آتی به سینماها بازگردد. قسمت جدید، Kung Fu Panda 4 نام گذاری شده و پو را در حالی به تصویر می‌کشد که بزودی به رهبر معنوی دره صلح تبدیل خواهد شد. از همین رو، باید روند جستوجو را برای یافتن جنگجوی اژدهای جدید آغاز کند. در همین حین، سر و کله دشمن جدیدی پیدا شده و شرایط را برای پاندای کونگ فوکار سخت‌تر و پیچیده‌تر می‌کند.

یونیورسال پیکچرز تیزر انیمیشن پاندا کونگ فوکار 4 را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو شن و ادویه (Sand and Spice) نام داشته و در همان ثانیه‌های ابتدایی، اشاراتی واضح به فیلم مورد انتظار Dune: Part 2 دارد. ویدیو با نمایش پو در یک صحرا آغاز شده که شدیداً یادآور سیاره آراکیس است. دیگر نکته قابل توجه، شنل مشکی رنگی بوده که پو به تن داشته و به شنل پل اتریدیز شباهت دارد.

البته نکات جالب توجهی تیزر انیمیشن پاندا کونگ فوکار 4 در خود جای داده، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. پو قبل از اینکه خوردن را آغاز کند، این جمله را به زبان می‌آورد: «Just the Right Amount of Spice». اگرچه منظور او از Spice در اینجا ادویه است، کلمه اسپایس در جهان داستانی تلماسه به ماده‌ای بسیار ارزشمند و کمیاب گفته می‌شود که توانایی‌های خارق العاده به انسان می‌بخشد.

آیا یونیورسال بدنبال ایجاد یک باربنهایمر دیگر است؟

یونیورسال پیکچرز سال گذشته Oppenheimer را همزمان با Barbie به سینماها فرستاد. در حالی که گمان می‌شد باربی باعث فروش پایین اوپنهایمر می‌شود، تضادهای میان این دو فیلم پدیده‌ای گسترده بنام باربنهایمر را بوجود آورد؛ پدیده‌ای که روی فروش هر دویشان در باکس آفیس جهانی تاثیر مثبتی داشت.

انیمیشن Kung Fu Panda 4 تقریباً همزمان با Dune 2 به سینماها می‌آید. قسمت دوم تلماسه یک اثر حماسی و علمی تخیلی بوده که داستانی با محوریت انتقام را روایت می‌کند اما پاندا کونگ فوکار 4 اثری خانوادگی و کمدی است. اینطور که بنظر می‌رسد، یونیورسال پیکچرز می‌خواهد از تضادهای موجود برای جلب توجه‌ها به اثرش استفاده کند.

انیمیشن Kung Fu Panda 4 در تاریخ  ۱۸ اسفند سال ۱۴۰۲ (۸ مارچ سال ۲۰۲۴) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments