#مهسا_امینی

تصاویر جدیدی از بازی Resident Evil 8: Village فاش شد

از حضور دوباره دشمنان قدیمی تا تهدید به افشای پایان‌بندی بازی!

رزیدنت اویل 8

ظاهرا طبق اطلاعات منتشر شده سرورهای شرکت Capcom (کپکام) مورد حمله‌ی هکرها قرار گرفته و به همین خاطر اطلاعات جدیدی نیز به بیرون درز کرده است.

در رویداد رونمایی از پلی استیشن 5 سونی بود که بازی رزیدنت اویل 8 معرفی شد؛ این بازی هم مانند عناوین قبلی خود در سبک ترس و بقا است و با نام Village (روستا) شناخته می‌شود؛ از نام بازی مشخص است که داستان این اثر در روستایی متروکه روایت می‌شود و گیمر مانند همه‌ی نسخه‌های فرنچایز محبوب Resident Evil باید با موجودات ترسناک مختلفی دست‌وپنجه نرم کند. حال امروز اطلاعات جدیدی از بازی Resident Evil 8: Village به بیرون درز کرده که ما را با موجودات تقریبا آشنایی روبرو می‌کند. همراه سرگرمی باشید.

این تصاویر که توسط هکرهای باج‌گیر از سرورهای کپکام دزدیده شده‌اند در سطح‌ اینترنت دست به دست می‌شوند و به راحتی در دسترس هستند، به همین دلیل اگر علاقه‌مند نیستید که موجودات رزیدنت اویل 8 را به این زودی مشاهده کنید پیشنهاد می‌شود ادامه‌ی این خبر را مطالعه نکنید.

همچنین شایعه‌ای مطرح شده که بر اساس آن، گفته می‌شود هکرها شرکت کپکام را تهدید به اسپویل پایان‌بندی داستان رزیدنت اویل 8 کرده‌اند.

داستان بازی رزیدنت اویل 8‌ ویلیج ادامه‌ی نسخه‌ی هفتم سری بازی‌های رزیدنت اویل است؛ در نسخه‌ی هشتم، گیمر همراه دو شخصیت بسیار مهم نسخه‌ی هفتم یعنی ایتن و میا است اما اطلاعات آنچنانی در دسترس نیست. در تصاویر بالا می‌توانید اسکرین‌شات‌های لیک شده را ببینید،‌ اما اگر کمی طرفدار این مجموعه باشید با کمی دقت می‌توانید نسخه‌ی توسعه یافته‌ی Molded هارا که در نسخه‌ی قبلی نیز حضور داشتند را مشاهده کنید، این موضوع به همراه حضور شخصیت‌های قبلی می‌تواند اتفاقات هیجان‌انگیزی را برای ما رقم بزنند.

در اسکرین‌شات‌های لو رفته می‌توانیم موجودی شبیه به اژدها،‌ خون‌آشامی که نیم‌تنه‌ی بالایش انسان و نیم‌تنه‌ی پایین آن از نوع یک هیولا و خردسالی که در طراحی مورد هدف قرار گرفته است را مشاهده کنیم، اما با همه‌ی این موارد نمی‌شود اطلاعات مهمی را به طور کامل بدست آورد.

در مجموع باید تا سال ۲۰۲۱ و روز عرضه‌ی بازی Resident Evil 8: Village صبر کنیم تا تمامی اطلاعات را به صورت رسمی و کامل به دست بیاوریم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا