#مهسا_امینی

تریلر جدید سریال Hawkeye اینبار در شبکه‌های تلویزیونی پخش شد!

برخی محتوای این ویدیو جدید هستند

تریلر جدید سریال Hawkeye اینبار به جای اینکه اول در شبکه‌های استریم مانند یوتوب منتشر شود، در تلویزیون و با برخی صحنه‌های اضافه بر ویدیوهای قبلی پخش شده است.

سریال Hawkeye جدیدترین مجموعه تلویزیونی شبکه استریم دیزنی پلاس (Disney Plus) است که بعد از What If…? پخش خواهد شد. در حال حاضر فاز چهارم دنیای سینمایی مارول شروع شده و در آن سریال‌های مختلفی از جمله WandaVision و Loki پخش شده‌اند، اما چنان که به نظر می‌رسد، این مجموعه‌های جدید بسیار فراتر از انتظار عمل کرده و جزئیاتی را نشان دادند که عملا به داستان کلی MCU جهت می‌دهد! با این وجود آخرین سریال پخش شده What If…? بود که تمرکز آن هرگز روی جهان اصلی دنیای سینمایی مارول نبوده و در آن انواع و اقسام ابرقهرمامان و ابرشرورهای دنیای موازی را مشاهده کردیم. اما بعد از این مجموعه، نوبت به بازگشت به روال عادی و روایت داستانی کمی واقع‌گرایانه‌تر می‌رسد که در آن، کماندار معروف مارول قصد دارد تا جایگزین خود را آموزش دهد.

در حالی که حدود یک ماه تا پخش این سریال جدید فاصله داریم، اما استودیو مارول همیشه سعی کرده تا با تریلرهای مختلف دانسته‌های کاربران از داستان این مجموعه را به روز نگه داشته و آن‌ها را برای تماشا هیجان‌زده کند. در ویدیوهای قبلی متوجه شدیم که هاکای زمانی که در دوران تبدیل به رونین (Ronin) خلافکاران را قتل عام می‌کرده، حال باید برای این کار پاسخگو باشد! او در داستان فیلم Avengers: Infinity War حاضر نبود، اما پس از بشکن ثانوس (Thanos) دیدیم که خانواده‌اش را از دست داد. به همین جهت نیز بی‌هدف بودن باعث شد تا او به کشور دیگری سفر کرده و خلافکاران آن را دانه به دانه از صحنه روزگار پاک کند. با این وجود، باقی مانده این گروه‌ها حال جمع شده‌اند تا برای کشتن هاکای قیمت تعیین کرده و سپس به این هدف برسند.

با این حساب، کلینت بارتون (Clint Barton) در حالی که پس از بازگشت خانواده خود با زن و بچه خوش می‌گذراند، توی دردسر بزرگی خواهد افتاد که طی آن چندین و چند شکارچی پول به قصد کشتن به او حمله می‌کنند. حال در این بین دختری به نام کیت بیشاپ (Kate Bishop) پیدا می‌شود که او هم مثل کلینت یک کماندار حرفه‌ای بوده و حتی از طرفداران انتقام‌جویان است! آیا او می‌تواند در نهایت به هاکای شماره ۲ و جوان تبدیل شود؟ این را باید در سریال چند قسمتی Hawkeye مشاهده کنیم. همچنین در نظر داشته باشید که شخصیت‌هایی مانند اکو (Echo) و یلینا بلوا (Yelena Belova) هم در این سریال حضور خواهند داشت. به هر حال چنان که در قسمت پایانی سریال The Falcon And The Winter Soldier دیدیم، ظاهرا یلینا یکی دیگر از همان افرادی است که برای کشتن کلینت ماموریت دارد؛ موردی که تقابل هیجان‌انگیز یک آنتی‌هیرو و ابرقهرمان را به تصویر خواهد کشید. این کاراکتر در تریلر جدید سریال Hawkeye ظاهرا لباسی مشکی بر تن داشته و در حال مبارزه با افرادی دیده می‌شود، گرچه احتمال دارد که این لباس مخصوص برای کیت بیشاپ در نظر گرفته شده باشد.

سریال Hawkeye برای پخش در تاریخ ۳ آذر (۲۴ نوامبر) برنامه‌ریزی شده است.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا