#مهسا_امینی

تماشا کنید: با تاریخچه گرپل هوک در Halo Infinite شوید

قسمت دوم UNSC Archives از راه رسید

استودیو 343 قسمت دوم سری ویدیوهای UNSC Archives را ساعاتی قبل منتشر کرد که تاریخچه گرپل هوک در Halo Infinite را به نمایش می‌گذارد.

جدیدترین نسخه سری بازی‌های هیلو هم اکنون فازهایی نهایی تولید را پشت سر می‌گذارد تا تحت عنوان Halo Infinite وارد بازارهای جهانی شود. این عنوان دنباله‌ای برای Halo 5: Guardians بوده و مستر چیف را در هیلو زیتا به نمایش می‌گذارد. او به زیتا آمده تا بفهمد چه اتفاقی برای معشوقه‌اش کورتانا رخ داده و از همه مهم‌تر، او را با کمک The Weapon محبوس کند. The Weapon یک هوش مصنوعی بوده که قبلا وظیفه محبوس کردن کورتانا را بر عهده داشت. جان-۱۱۷ برای رسیدن به خواسته خود باید فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر بگذارد؛ زیرا نیروهای دشمنان در سرتاسر هیلو زیتا پراکنده شده‌اند. البته مستر چیف تنها نبوده و یک خلبان او را همراهی می‌کند.

از آنجایی که فاصله چندانی با عرضه هیلو اینفینیت نداریم، تیم بازاریابی فعالیت خود را افزایش داده است تا آیتم‌های تبلیغاتی بیشتری را راهی فضای مجازی کند. این تیم چندی پیش دومین ویدیو کمپین داستانی را منتشر کرد که با استقبال کاربران مواجه شد. آن‌ها همچنین اخیرا از ویدیوهای UNSC Archives رونمایی کرده‌اند که قرار است ناگفته‌های تاریخ بشر را به تصویر بکشد. قسمت اولش که چند روز پیش از راه رسید، روی یکی از قابلیت زره‌های ویژه به نام Energy Shield تمرکز دارد. این قابلیت در نتیجه فداکاری‌های یک سرباز در اختیار انسان‌ها قرار گرفت.

قسمت دوم سری ویدیوهای UNSC Archives اخیرا منتشر شده و تاریخچه گرپل هوک در Halo Infinite را به تصویر می‌کشد. این ویدیو روی یک مهندس تمرکز دارد که طرحی را برای گروه فرماندهی فضایی ایالات متحده (United Nations Space Command) ارسال کرده بود؛ طرحی که درباره ساخت یک ابزار قدرت‌مند شبیه به قلاب بود. UNSC طرح مهندس مزبور را رد می‌کند اما او که دست بردار نیست، تصمیم می‌گیرد شخصا برای عملی کردنش قدم بردارد. ویدیویی که تیم بازاریابی هیلو اینفینیت منتشر کرده، شکست‌های پی در پی او برای رسیدن به هدف، دلگرمی دادن‌های دخترش و نهایتا موفقیت مهندس را نشان می‌دهد.

گرپل هوک، یکی از جدیدترین ابزارهای مستر چیف است که برای نخستین بار در Halo Infinite معرفی می‌شود. وقتی نسخه بتای بازی طی دو مرحله در دست قرار گرفت، کاربران با گذشت مدت زمان بسیار کوتاهی توانستند در استفاده از آن به مهارت برسند. نکته جالب‌توجه، سیستم فیزیکی هیلو اینفینیت است که دست کاربر را باز گذاشته و به او اجازه می‌دهد از گرپل هوک برای انجام کارهای خلاقانه بهره ببرد. استفاده از این ابزار به قدری لذت‌بخش بوده که کاربران ویدیوهای خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته تا مهارتشان را به رخ یکدیگر گشاندند.

جدیدترین نسخه سری بازی‌های هیلو در تاریخ ۱۷ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۸ دسامبر) عرضه خواهد شد. بخش چندنفره آن کاملا رایگان بوده و علاقه‌مندان می‌توانند بدون پرداخت هزینه‌ای پای تجربه آن بنشینند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا