دومین ویدیو کمپین Halo Infinite از راه رسید؛ مستر چیف در تعقیب کورتانا

بیش از یک سال از آخرین نمایش بخش داستانی می‌گذرد

استودیو 343 و تیم ایکس باکس به وعده خود عمل کرده و دومین ویدیو کمپین Halo Infinite را دقایقی قبل در وب سایت یوتیوب منتشر کرده‌اند.

ایکس باکس حدودا یک سال پیش تصمیم داشت Halo Infinite را همزمان با کنسول‌های ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس در بازارهای جهانی عرضه کند اما اولین ویدیو کمپین بازخوردهای بسیار منفی‌ای را از سوی کاربران فضای مجازی دریافت کرد. آن‌ها معتقد بودند جلوه‌های بصری به هیچ وجه چیزی نیست که باید باشد. سازندگان و ناشر در ابتدا مقاومت کرده و سعی داشتند نقص‌ها را توجیه کنند اما عدم توقف اعتراض‌ها باعث شد ردموندی‌ها نهایتا تصمیم خود را تغییر داده و عرضه را به تعویق بیاندازند؛ عرضه‌ای که حالا برای روزهای پایانی سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده است.

پس از اینکه انتشار Halo Infinite به تعویق افتاد، سازندگان در استودیو 343 سکوت در پیش گرفتند. همین مسئله باعث شده شرایط برای انتشار شایعه‌ها و گزارش‌های غیررسمی مهیا شود. توسعه‌دهندگان با گذشت چند ماه به سکوت خود پایان داده و در کنار انتشار اطلاعات به صورت مرتب، نسخه آزمایشی بازی را در اختیار علاقه‌مندان قرار دادند؛ نسخه‌ای که به واسطه کیفیت بالای خود باعث شد انتظار برای انتشار محصول نهایی بسیار سخت شود.

استودیو 343 و ایکس باکس به وعده خود عمل کرده و با گذشت بیش از یک سال، دومین ویدیو کمپین Halo Infinite را در کانال یوتیوب قرار داده‌اند. این ویدیو بیش از ۸ دقیقه زمان داشته و ورود مستر چیف به هیلو زیتا را نشان می‌دهد. پس از پریدن پروتاگونیست از هواپیما، نماهای مختلفی از هیلو را می‌بینیم که سازه‌های مصنوعی، جنگل و کوهستان می‌شود. ویدیو سپس تمرکز خود را روی نمایش گیم‌پلی می‌گذارد. در همین حین، صدای فردی را می‌شنویم که توضیحاتی را درباره محصول ارائه می‌دهد. طبق گفته راوی، مستر چیف در اولین ماموریت خود باید یک هوش مصنوعی ملقب به The Weapon را بیابد. این هوش مصنوعی وظیفه داشت کورتانا را اسیر کرده و اجازه فعالیت آزادانه را به او ندهد.

 

کورتانا حالا می‌خواهد صلح را در تمام کهکشان برقرار کند و برای رسیدن به هدف خود حاضر است دست به اقدامی بزند. مستر چیف که از تبعات نقشه معشوقه سابق خود باخبر است، سعی دارد هر طور شده جلوی او را بگیرد. طبق جملاتی که راوی در دومین ویدیو کمپین Halo Infinite بیان می‌کند، جان-۱۱۷ به سراغ هوش مصنوعی The Weapon رفته تا پاسخ یک سوال بسیار مهم را بیابد: چه اتفاقی برای کورتانا رخ داده است؟ راوی در ادامه می‌گوید در هر گوشه‌ای از هیلو زیتا نیروهای بنیشد (The Banished) پنهان شده و خود را برای متوقف کردن مستر چیف و باقی مانده نیروهای گروه فرماندهی فضایی ایالات متحده (United Nations Space Command) آماده کرده‌اند.

نیروهای بنشید در سراسر هیلو زیتا پایگاه‌های بازرسی و قلعه‌های مستحکم ساخته و کار را برای شخصیت اصلی سخت کرده‌اند. البته نیروهای بنیشند تنها دشمنانی نیستند که مستر چیف باید مقابلشان قرار بگیرد. دومین ویدیو کمپین Halo Infinite در بخش‌های پایانی خود از چند دشمن جدید مانند Jega ‘Rdomnai و Harbinger of the Truth رونمایی می‌کند که بسیار خطرناک‌تر از دشمنان معمولی هستند. در حال حاضر جزئیات چندانی پیرامون تهدیدهای جدید وجود ندشته و باید منتظر ماند.

ویدیویی که استودیو 343 در کانال یوتیوب خود قرار داده، سعی دارد آزادی عملی که به کاربر اهدا می‌شود را نشان دهد. کاربر قادر است از سلاح‌های مختلف مانند مسلسل یا تک‌تیرانداز بهره برده یا کنترل تجهیزات نظامی مانند تانک را بدست گرفته و نیروهای دشمن را از پا دربیاورد. در ضمن، کریگ‌ها در مقایسه با اولین ویدیو کمپین حالا جزئیات بسیار بیشتری دارند.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین نسخه سری بازی‌های هیلو در تاریخ ۱۷ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۸ دسامبر) عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا