#مهسا_امینی

تبلیغ تلویزیونی Godzilla vs. Kong صحنه‌های تازه‌ای از نبرد را به تصویر می‌کشد

این ویدیو بسیار کوتاه است

استودیوی برادران وارنر ساعاتی قبل تبلیغ تلویزیونی Godzilla vs. Kong را به نمایش گذاشت که تنها ۱۲ ثانیه زمان دارد.

بسیاری از کارشناسان و مخاطبان صنعت سینما پیش‌بینی کرده بودند Godzilla: King of the Monsters بتواند روند رو به رشد دو فیلم پیشین مانسترورس را ادامه داده و نه تنها بازخوردهای مثبتی را دریافت کند، بلکه به فروش بالاتری دست یابد اما این اتفاق رخ نداد. جدیدترین ساخته‌ی مایکل دوئرتی (Michael Dougherty) از کیفیت لازم برخوردار نبود و در نتیجه، مورد استقبال مخاطبان قرار نگرفت تا ضرری چند ده میلیون دلاری را به سازندگان خود وارد کند. در حال حاضر چشم‌ها به Godzilla vs. Kong دوخته شده تا ورق را برگردانده و مانسترورس را به مرکز توجه‌ها بازگرداند. تا به این لحظه، نخستین تریلر فیلم عملکرد بسیار امیدوارکننده‌ای داشته است.

استودیوی برادران وارنر ساعاتی قبل تبلیغ تلویزیونی Godzilla vs. Kong را به نمایش گذاشت. این ویدیوی تبلیغاتی بسیار کوتاه بوده و تماشایش تنها ۱۲ ثانیه زمان می‌برد. تبلیغ تلویزیونی در بخش‌های ابتدایی خود نبرد گودزیلا و کونگ در اقیانوس را به تصویر می‌کشد؛ نبردی که اولین تریلر هم به آن پرداخته بود. سپس درگیری این دو موجود عظیم‌الجثه را در میان آسمانخراش‌های شهر می‌بینیم. در این بین، نباید از سلاح جدید کونگ چشم‌پوشی کرد که یک تبر است. طی ماه‌های اخیر نگرانی‌هایی پیرامون داستان وجود داشت مبنی بر اینکه گودزیلا بسیار قدرتمندتر از رقیب خود بوده و همین مسئله می‌تواند حدس برنده‌ی نبرد را بسیار راحت کند. با توجه به نمایش‌های فیلم تا به این لحظه می‌توان گفت تبر کونگ قابلیت جذب نفس هسته‌ای را داشته و بسیار قدرتمند است.

گودزیلا در جریان Godzilla: King of the Monsters عملا به متحدی برای انسان‌ها تبدیل شد و گیدورا را نابود کرد اما شرایط در Godzilla vs. Kong کاملا تفاوت دارد. گودزیلا بنا به دلایلی انسان‌ها را نابود می‌کند و به دشمنی برای برای آن‌ها تبدیل شده است. در چنین شرایطی، گروهی از کارشناسان تصمیم می‌گیرند از کونگ به عنوان یک ابزار برای توقف گودزیلا بهره ببرند. در همین بین، مدیسون راسل معتقد است عاملی ناشناخته گودزیلا را به سمت اقدامات مخرب و مرگبار سوق می‌دهد. در نتیجه، یک ماجراجویی خطرناک را آغاز می‌کند تا عامل مزبور را بیابد. به این موارد، باید حضور دیگر تایتان‌ها را هم اضافه کرد.

از بازیگران قدیمی مانسترورس می‌توان به میلی بابی براون (Millie Bobby Brown) و کایل چندلر (Kyle Chandler) اشاره کرد که به ترتیب نقش‌های مدیسون راسل و مارک راسل را ایفا می‌کنند. الکساندر اسکاشگورد (Alexander Skarsgård)، ربکا هال (Rebecca Hall)، ایزا گونزالز (Eiza González) و جولیان دنیسون (Julian Dennison) هم از چهره‌های جدید تیم بازیگری به شمار می‌روند. در انتها، لازم به ذکر است از تاریخ ۶ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۶ مارس) به صورت همزمان به سینماها و سرویس استریم HBO Max خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا