تصاویر تازه‌ی Godzilla vs. Kong با تمرکز بر شخصیت‌ها از راه رسید

تعداد تصاویر به رقم ۱۳ می‌رسد

تصاویر تازه‌ی Godzilla vs. Kong

یکی از اینسایدرهای صنعت فیلم و سریال که تحت عنوان Königreich der Monster شناخته می‌شود، تصاویر تازه‌ی Godzilla vs. Kong را به اشتراک گذاشت.

DC Extended Universe طی سال‌های گذشته سر و صدای زیادی به پا کرده اما تنها دنیای سینمایی متعلق به وارنر نیست. این استودیو به صورت مشترک روی مانسترورس هم کار می‌کند که در مقایسه با دیگر دنیاهای سینمایی مانند DCEU و Marvel Cinematic Universe چندان گسترده نیست. تاکنون سه فیلم از مانسترورس روی پرده‌ی نقره‌ای رفته که آخرین موردش Godzilla: King of the Monsters بوده است. اثر مایکل دوئرتی (Michael Dougherty) نتوانست روند رو به رشد فیلم پیشین را ادامه دهد و نه تنها بازخوردهای متوسطی را دریافت کرد، بلکه فروش پایینی را در باکس آفیس جهانی به ثبت رساند.

در حال حاضر توجه طرفداران مانسترورس روی تازه‌ترین فیلم این دنیای سینمایی، یعنی Godzilla vs. Kong متمرکز شده است؛ اثری که طی هفته‌های آتی از راه می‌رسد. داستان چهار سال پس از Godzilla: King of the Monsters جریان داشته و گودزیلا بنا به دلایلی نامعلوم به شهرها حمله کرده و خرابی‌های زیادی را به بار می‌آورد. با ادامه یافتن حملات، سازمان مونارک به سراغ کانال‌های زیرزمینی رفته و پس از یافتن دیگر موجودات باستانی، آن‌ها را به مقابله با تایتان قدرتمند می‌فرستد. یکی از موجودات، کونگ است که در مقایسه با آخرین ملاقات با او بزرگتر و قوی‌تر شده است. در ضمن، مکاگودزیلا هم در فیلم حضور دارد اما مشخص نیست میزان اهمیتش در جریان داستان چقدر است.

Königreich der Monster، یکی از اینسایدرهای صنایع فیلم و سریال است. او چندی پیش تصاویر تازه‌ی Godzilla vs. Kong را در دسترس علاقه‌مندان قرار داد که تعدادشان به رقم ۱۳ می‌رسد. این عکس‌ها روی شخصیت‌های مختلف فیلم و همچنین تایتان‌های اصلی تمرکز دارند. در ادامه می‌توانید تصاویر مزبور را مشاهده کنید:

آدام وینگارد (Adam Wingard)، کارگردانی Godzilla vs. Kong را بر عهده دارد. او چندی پیش مصاحبه‌ای با وب سایت Total Film انجام داد و در بخشی از گفتگو، مقایسه‌ی جالبی را میان کونگ و کلینت ایستوود (Clint Eastwood) بازیگر مطرح فیلم‌های وسترن انجام داد:

من کونگ را به عنوان یک حیوان نمی‌بینم. او را یک هفت‌تیرکش بدون سلاح می‌بینم. کونگ، یک قهرمان فیلم‌های اکشن است که شرایط زندگی‌اش تعریف چندانی ندارد. از نگاه من، کونگی که در Kong: Skull Island دیدیم با کلینت ایستوود The Good, The Bad And The Ugly قابل‌مقایسه است. کونگی هم که در Godzilla vs. Kong  حضور دارد، به ایستوود Unforgiven شبیه است.

تایتان قدرتمند با چالش بزرگی روبرو شده که به همین راحتی نمی‌تواند حلش کند. او شرایط خوبی ندارد. با این حال، وقتی زمان مبارزه فرا برسد، کونگ آماده است تا وارد گود شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا