#مهسا_امینی

جزئیات تازه‌ای از بازی نسل بعدی Godfall مشخص شد

از حضور سازندگان سابق Destiny گرفته تا الهام‌گیری از سری Dark Souls

بازی نسل بعدی Godfall

مجله‌ی Official PlayStation Magazine در جدیدترین شماره‌ی خود، جزئیات تازه‌ای از بازی نسل بعدی Godfall منتشر کرد.

عنوان Godfall یکی از اولین بازی‌هایی بود که به صورت رسمی برای کنسول‌های نسل بعدی رونمایی شد. اثری که اولین نمایش آن را در مراسم The Game Awards 2019 دیدیم. از آن موقع تا به حال شاهد انتشار یک ویدیوی گیم‌پلی از بازی بوده‌ایم که البته سازندگان اعلام کردند که بازی اصلی جلوه‌ی بهتری از آن خواهد داشت.

حالا در جدیدترین شماره‌ از مجله‌ی Official PlayStation Magazine شاهد جزئیات بیشتری از بازی نسل بعدی Godfall هستیم. طبق ادعای سایت Respawn First که موفق شده است تا نگاهی به محتوای شماره‌ی جدید OPM بیندازد، دنیای بازی شامل پنج قلمروی زمین، هوا، آب، روح و آتش خواهد شد. همچنین سازندگان به جز فرنچایز Monster World از سری Dark Souls هم تاثیر زیادی گرفته‌اند. این تاثیر در ویدیوی گیم‌پلی بازی و مبارزات هم به چشم می‌آمد. تیم سازنده برای بخش بصری و استایل گرافیکی از رمان‌های فانتزی نظیر سری The Stormlight Archive و First Law و همچنین سری The Foundation اثری «آیزاک آسیموف» الهام گرفته‌اند.

در ادامه‌ی این اطلاعات به گیم‌پلی Godfall هم پرداخته شده است. در صورتی که حملات خود را با زمان‌بندی مناسب انجام دهید، میزان آسیب به دشمن دوبرابر می‌شود. برای طراحی مکانیک لوت در بازی هم تعدادی از اعضای سابق استودیوی بانجی که روی عنوان Destiny 2 کار کرده‌اند، به استودیوی Counterplay Games پیوسته‌اند تا یک سیستم جذاب برای لوت طراحی و حالت Co-op بازی را به تجربه‌ای عمیق و بسیار لذت‌بخش تبدیل کنند.

کلاس شخصیت در بازی، به نوع زره آن بستگی دارد که Valorplate نام دارد. همچنین می‌توانید با پیش‌روی به زره‌های جدید هم دسترسی پیدا کنید. در این پیش‌نمایش به برخی موارد دیگر همچون گرافیک نسل بعدی و انحصار آن برای PS5 هم اشاره شده است. البته احتمالا این انحصار به صورت موقت خواهد بود و پس از مدتی، شاهد عرضه‌ی آن برای Xbox Series X هم خواهیم بود.

بازی Godfall که سازنده و ناشر آن به ترتیب Counterplay Games و Gearbox Publishing هستند، سال آینده‌ی میلادی برای PS5 و PC در دسترس قرار خواهد گرفت. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی هنگام انتشار در انحصار استور اپیک گیمز خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا