آیا بازی جدید Ghostbusters در دست ساخت قرار دارد؟

بعد از موفقیت Ghostbusters: Afterlife نوبت به یک بازی جدید رسیده

بازی جدید Ghostbusters

ارنی هادسون، بازیگر نقش دکتر وینستون زدمور در مجموعه‌ی شکارچیان روح به تازگی اعلام کرده که بازی جدید Ghostbusters در حال توسعه است، با اینحال او جزئیات بیشتری از این پروژه به اشتراک نگذاشته است.

بعد از سال‌ها انتظار، مجموعه فیلم‌های پرطرفدار و جذاب شکارچیان روح با یک فیلم جدید بازگشته است که به نظر می‌رسد توانسته هواداران را تا حدی راضی نگه دارد. بعد از اکران فیلم سوم این مجموعه با نام Ghostbusters در سال ۲۰۱۶ به نظر می‌رسید که سری شکارچیان روح بازهم قرار است به یک سکوت طولانی فرو برود و شاید حتی فیلم دیگری از آن ساخته نشود. این فیلم هم در باکس آفیس عملکرد بدی داشت، هم نقدهای بدی دریافت کرد و هم در جلب نظر طرفداران ناموفق بود، بنابراین ساخت دو دنباله‌ای که برای آن برنامه‌ریزی شده بود، خیلی زود لغو شد. در کنار این فیلم یک بازی ویدئویی نیز بر اساس آن منتشر شد که آن هم عملکرد بدی داشت.

حالا امسال این مجموعه با فیلم Ghostbusters: Afterlife بازگشته تا یک اثر شایسته را به طرفداران ارائه دهد. این فیلم که دنباله‌ای بر فیلم‌های کلاسیک مجموعه بود، شامل بازیگران قدیمی آن می‌شود و اگرچه نقدهای متفاوتی دریافت کرد، اما بازهم توانست تا حدودی آن چیزی باشد که طرفداران خواهانش بودند. حالا بعد از موفقیت Ghostbusters: Afterlife به نظر می‌رسد که به‌زودی می‌توانیم انتظار یک بازی ویدئویی جدید را در مجموعه‌ی شکارچیان روح داشته باشیم.

به گزارش رسانه‌ی Video Games Chronicle، ارنی هادسون که در مجموعه‌ی شکارچیان روح نقش دکتر وینستون ردمور را ایفا کرده، اخیرا در یک جلسه‌ی پرسش و پاسخ در رویداد Celebrity Fan Fest که در سن آنتونیو، تگزاس برگزار شد گفته که بازی جدید Ghostbusters در حال ساخت است.

هادسون در پاسخ به این سوال که آیا می‌خواهد در یک بازی ویدئویی دیگر حضور داشته باشد یا نه، گفت که به تازگی ایمیلی دریافت کرده است که طبق آن بازی جدید Ghostbusters در حال توسعه است. او همچنین اضافه کرد که به نظر می‌رسد سازندگان در حال برنامه‌ریزی برای کارهای ضبط بازی هستند، هرچند او اطلاع دقیقی از این که کدام استودیو آن را می‌سازد، ندارد. در ادامه هادسون گفت که فکر می‌کند خودش و دن اکروید در این بازی حضور خواهند داشت، اما از حضور بیل مری مطمئن نیست.

ارنی هادسون همچنین به شوخی گفت که تیم سازنده کار سختی برای طراحی مدل چهره‌ی او در بازی داشته است. او در این رابطه می‌گوید:

آن‌ها نمونه‌های اولیه‌ی شخصیت را برای من ارسال کرده‌اند تا تصور درستی از آن داشته باشم و به نظر می‌رسد برای ایجاد تصویر من مشکل دارند. برای من خیلی عجیب است که آن‌ها می‌توانند بیل مری، دن اکروید و هارولد رامیس را کاملا شبیه خودشان طراحی کنند، اما من در نهایت شبیه ادی مورفی یا کس دیگری می‌شوم.

مجموعه‌ی شکارچیان روح از زمان شروع به کار خود، همواره در صنعت بازی‌های ویدئویی نیز فعال بوده است و تا به حال چندین بازی بر اساس آن توسعه یافته‌اند. یکی از مهم‌ترین بازی‌های این مجموعه Ghostbusters: The Video Game است که در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و همچنین نسخه‌ی ریمستر شده‌ی آن در سال ۲۰۱۹ در دسترس قرار گرفت. البته این مجموعه هرگز واقعا قلمروی بازی‌های ویدئویی را ترک نکرده است، زیرا برای مدتی محتویات مرتبط با آن در بازی Fortnite بسیار برجسته بودند.

طبق صحبت‌های ارنی هادسون می‌توان گفت که این عنوان جدید قرار است یک بازی ویدئویی داستانی تکنفره باشد، البته مدتی پیش شایعه شده بود که یک بازی چندنفره بر اساس این مجموعه در حال ساخت است که هنوز تائید یا تکذیب نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا