کراس‌اُور Fortnite و Ghostbusters رسما آغاز شد

مطابق انتظار، آیتم‌های زیادی فروشگاه اضافه شده‌اند

کراس‌اُور Fortnite و Ghostbusters

شرکت اپیک گیمز با انتشار یک بیانیه‌ی بسیار کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، از آغاز کراس‌اُور Fortnite و Ghostbusters خبر داد.

پس از اینکه فورتنایت به شهرت بسیاری در سراسر جهان دست یافت، مدیران اپیک گیمز تصمیم گرفتند کراس‌اُورهایی را بین محبوب‌ترین محصولشان و فرنچایزهای حوزه‌ی سرگرمی برگزار کنند. نتیجه‌ی اتخاذ چنین تصمیمی، همکاری‌های بسیاری بود که طی سال‌های اخیر رخ داده است. برای مثال، می‌توان به کراس‌اُور مارول با این بازی بتل رویال اشاره کرد که اواخر آگوست سال جاری میلادی رخ داد. به واسطه‌ی آن، نه تنها پوسته‌ی ابرقهرمان‌های مختلف از جمله ثور، آیرون من، ولورین و گروت به فروشگاه اضافه شد، بلکه آیتم‌های مختلفی در دسترس قرار گرفتند که طراحی‌شان بر اساس شخصیت‌های این مجموعه انجام شده بود. اینطور که به نظر می‌رسد، زمان کراس‌اُور جدید فرا رسیده است.

اپیک گیمز با انتشار یک متن بسیار کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، از آغاز کراس‌اُور Fortnite و Ghostbusters خبر داده است. بیانیه‌ی این شرکت بسیار کوتاه بوده و تنها به کاربران اطلاع می‌دهد برای خرید آیتم‌ها باید به فروشگاه داخل بازی مراجعه کنند. در ضمن، یک تصویر به توییت اخیر حساب کاربری فورتنایت ضمیمه شده که تعدادی از آیتم‌های جدید را نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید عکس مورد نظر، لیست کامل آیتم‌ها و همچنین مبلغ مورد نیاز برای خریدشان را مشاهده کنید. توجه داشته باشید این آیتم‌ها احتمالا فقط برای مدت محدودی در دسترس خواهند بود:

  • پوسته‌ی Ghostbusters Patrol (برای تمامی شخصیت‌های مونث): دو هزار وی-باک
  • پوسته‌ی Ghostbusters Patrol (برای تمامی شخصیت‌های مذکر): دو هزار وی-باک
  • پوسته‌های جداگانه‌ی Paranormal Guide، Haunt Officer ،Ecto Expert ،P.K.E. Ranger، Curse Buster،Phantom Commando، Aura Analyzer ،Specter Inspector،Spirit Sniper و Containment Specialist: هر کدام ۴۰۰ وی-باک
  • تله‌ی شبح: ۴۰۰ وی-باک
  • کوله‌پشتی پروتون: ۴۰۰ وی-باک
  • اکتو گلایدر: هزار و ۲۰۰ وی-باک
  • کلنگ پروتون: ۸۰۰ وی-باک

حدودا یک هفته‌ی پیش اپیک گیمز به‌روزرسانی ۱۴.۴۰ را برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Fortnite منتشر کرد که در حدود ۲۷ گیگابایت حجم داشت. این شرکت آمریکایی وعده داده بود به‌روزرسانی جدید حجم بازی روی این پلتفرم را در حدود ۶۰ گیگابایت کاهش داده و سرعت بارگذاری را به میزان چشمگیری بالا می‌برد. فعلا مشخص نیست سرعت بارگذاری افزایش یافته یا خیر اما طبق گزارش‌ها، حجم بازی از ۹۹ گیگابایت به ۲۹.۵ گیگابایت رسیده است. اینطور که به نظر می‌رسد، تیم توسعه موفق شده فایل‌های مربوط به تکسچرها را به شکل موثری فشرده‌سازی کند. اکتیویژن هم به زودی در مسیر نسبتا مشابهی قدم گذاشته و به کاربران Call of Duty: Warzone روی رایانه‌های شخصی اجازه می‌دهد تعدادی از فایل‌ها را به منظور کاهش حجم بازی حذف کنند.

حساب توییتری ShiinaBR که با محوریت فورتنایت فعالیت دارد، مدعی شد از آن‌جایی که فاصله‌ی چندانی با هالووین نداریم، تیم سازنده می‌خواهد پوسته‌ی بابا یگا را به بازی اضافه کند. در حال حاضر مشخص نیست این پوسته چقدر قیمت خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا