بازی‌های رایگان ماه اکتبر ایکس‌باکس لایو گلد مشخص شدند

از تجربه Aaero لذت ببرید!

بازی‌های رایگان ماه اکتبر ایکس باکس بازی Aaero

شرکت مایکروسافت ساعاتی پیش از فهرست اسامی بازی‌های رایگان ماه اکتبر ۲۰۲۱ ایکس باکس لایو گلد پرده برداشت که شامل عناوین مختلفی همچون Hover و Aaero برای کنسول‌های قدیم و جدید ایکس‌باکس می‌شود.

چند روزی به اتمام ماه سپتامبر باقی مانده و طبق روال همیشه، شرکت نامدار مایکروسافت در واپسین روزهای ماه، لیست بازی‌های رایگان ماه اکتبر سرویس ایکس‌باکس لایو گلد را با کاربران خود به اشتراک گذاشت که این بار نیز دو بازی برای کنسول ایکس‌باکس وان و همچنین کنسول‌های جدید ایکس‌باکس سری ایکس و اس و دو بازی قدیمی برای کنسول نسل هفتمی ایکس‌باکس 360 تقدیم مشترکان خواهد شد؛ عناوینی که بی‌شک تجربه‌ی رایگان آن‌ها خالی از لطف نیست و شما را برای مدت‌ها به خود سرگرم می‌کنند.

اولین اثری که طی روز آینده به صورت رایگان تقدیم کاربران سرویس ایکس‌باکس لایو گلد می‌شود، Aaero نام دارد. این عنوان برای نخستین بار در سال ۲۰۱۷ میلادی توسط استودیوی مستقل مد فلوز راهی پلتفرم‌های هدف شده است. این عنوان در واقع ترکیبی از سبک تیراندازی با المان‌های پرواز است که رقابت‌های جذابی را برایتان رقم می‌زند. در کنار این موارد، بازی مملو از موسیقی متن‌های دلنشینی است که تجربه‌ی آن به همراه جلوه‌های بصری منحصر به فرد جالب و سرگرم‌کننده به نظر می‌رسد.

با استناد بر بیانیه‌ی ردموندی‌ها، این عنوان اکشن از روز نهم مهر ماه الی نهم آبان ماه سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱ تا ۳۱ اکتبر) به صورت رایگان در دسترس کاربران کنسول ایکس‌باکس وان قرار می‌گیرد. با توجه به اینکه اثر مزبور برای کنسول‌های نسل نهم نیز عرضه شده، کاربران ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس نیز می‌توانند از تجربه‌ی این عنوان روی پلتفرم خود لذت ببرند.

در کنار بازی فوق، شرکت مایکروسافت از اواسط ماه اکتبر تا اواسط ماه نوامبر بازی Hover را برای کاربران کنسول‌های نسل هشتم و نهم خود در نظر گرفته است. وظیفه‌ی ساخت این عنوان برعهده استودیوی فاستی گیم بوده که شرکت پلاگ ان دیجیتال مسئولیت انتشار آن را برعهده داشته است. در حال حاضر چیزی بیش از چهار سال از انتشار بازی می‌گذرد که در شبکه استیم توانسته امتیاز «بسیار مثبت» را از کاربران دریافت کند. در نظر داشته باشید که این بازی در حالت عادی با قیمت ۲۵ دلار برای کنسول‌های ایکس‌باکس به فروش می‌رسد.

طبق روال همیشه، پشتیبانی شرکت مایکروسافت از کنسول‌های نسل‌های قبلی خود همچنان ادامه دارد و ردموندی‌ها این بار هم دو بازی مختلف را به کاربران قدیمی ایکس‌باکس تقدیم می‌کنند. اولین بازی در نظر گرفته شده، Castlevania: Harmony of Despair نام دارد که برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ میلادی عرضه شد. این بازی از روز نهم تا بیست و سوم مهر ماه (مصادف با یکم تا پانزدهم اکتبر) به صورت رایگان در ایکس‌باکس لایو گلد عرضه می‌شود. دیگر بازی رایگان این پلتفرم، Resident Evil Code: Veronica X است که گفته شده از ۲۴ مهر الی ۹ آبان ماه (۱۶ تا ۳۱ اکتبر) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

بازی‌های رایگان ماه اکتبر ایکس باکس

لازم به ذکر است که هر دو بازی نسل هفتم روی ایکس‌باکس وان نیز قابل اجرا است که با این احتساب، می‌توانید از تجربه‌ی رایگان هر چهار بازی مذکور روی پلتفرم‌های خود لذت ببرید. همچنین، کاربران ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس می‌توانند تمامی عناوین ماه سپتامبر ایکس‌باکس لایو گلد را روی پلتفرم خود تجربه کنند. اگرچه عناوین این ماه سرویس ایکس‌باکس لایو گلد شامل بازی‌های جدیدی نمی‌شود، اما ارزش بازی‌های آن تقریبا برابر با ۷۵ دلار بوده که دریافت آن‌ها خالی از لطف نیست.

در ادامه می‌ توانید فهرست بازی‌های رایگان ماه اکتبر ۲۰۲۱ سرویس ایکس باکس لایو گلد به همراه تاریخ عرضه هر یک از عناوین را مشاهده کنید.

بازی‌های رایگان ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس | اس:

  • Aaero – از ۹ مهر الی ۹ آبان (۱ تا ۳۱ اکتبر)
  • Hover – از ۲۴ مهر الی ۲۴ آبان (۱۶ اکتبر تا ۱۵ نوامبر)

بازی‌های رایگان ایکس‌باکس 360:

  • Castlevania: Harmony of Despair – از ۹ الی ۲۳ مهر (۱ تا ۱۵ اکتبر)
  • Resident Evil Code: Veronica X – از ۲۴ شهریور الی ۹ آبان (۱۶ تا ۳۱ اکتبر)

جدا از عناوین فوق، لازم به یادآوری است که فرصت دریافت برخی از بازی‌های رایگان ماه سپتامبر سرویس ایکس‌باکس لایو گلد به پایان نرسیده و در صورتی که تا به امروز موفق به دریافت آن‌ها نشده‌اید، می‌توانید همین حالا بازی Warhammer: Chaosbane برای ایکس‌باکس سری ایکس ایکس، سری اس و ایکس‌باکس وان و Samurai Shodown II برای ایکس‌باکس 360 را به حساب کاربری خود اضافه کنید. گفتنی است که این عناوین تا روز هشتم شهریور ماه (مصادف با سی‌ام ماه سپتامبر سال ۲۰۲۱ میلادی) به صورت رایگان در دسترس قرار خواهند داشت. به علاوه، شما تا روز بیست و سوم مهر ماه فرصت دارید که به طور رایگان صاحب بازی Mulaka شوید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا