#مهسا_امینی

تریلر گیم‌پلی بازی Medal of Honor: Above and Beyond نمایش داده شد

جنگ جهانی دوم را زندگی کنید

افتتاحیه‌ی مراسم Gamescom 2020 نیز دقایقی پیش به اتمام رسید و همانطور که از قبل مشخص شده بود، شاهد انتشار تریلر گیم‌پلی بازی Medal of Honor: Above and Beyond در آن بودیم که با استقبال طرفداران همراه شد.

سال گذشته در همین زمان بود که استودیوی Respawn Entertainment که چند ماه از انتشار آخرین بازی آنان، Star Wars: Jedi Fallen Order، می‌گذرد و حسابی با انتشار آن طرفداران را به خود امیدوار کرد، خبر از ساخت بازی جدید واقعیت مجازی (Virtual Reality) از جنگ جهانی دوم و از سری‌ بازی‌های Medal of Honor داد که دقایقی پیش شاهد انتشار تریلر گیم‌پلی آن بودیم. در تریلر گیم‌پلی Medal of Honor: Above and Beyond که دقایقی از گیم‌پلی بازی را به نمایش گذاشت، شاهد گرافیک قابل قبول و خوب این بازی بودیم که خبر از تجربه‌ی متفاوتی در دنیای واقعیت مجاری می‌دهد.

در این بازی، شما در نقش یکی از سربازان سازمان خدمات استراتژیک (OSS)، به تجربه‌ی جنگ جهانی دوم خواهید پرداخت و با سفر به اروپا و … باید به مقابله با نازی‌های دشمن بپردازید. این بازی دارای بخش چند نفره و Multiplayer نیز می‌باشد و در آن قادر خواهید بود با دوستانتان در دنیای واقعیت مجازی به تجربه‌ی این اثر بپردازید.

بازی Medal of Honor: Above and Beyond که از سوی استودیوی Respawn Entertainment کمپانی Electronic Arts و با موتور Frostbite ساخته شده است، در سال 2020 برای دارندگان هدست‌های واقعیت مجازی Oculus منتشر می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا