برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سکانس‌های جدیدی به فیلم Zack Snyder’s Justice League اضافه خواهد شد

اتحاد دوباره‌ی لیگ عدالت

سکانس‌های جدیدی به فیلم Zack Snyder’s Justice League اضافه خواهد شد ۰ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
فیلم Justice League

در ماه آینده، سکانس‌های جدیدی با حضور بن افلک، گل گدوت و ری فیشر برای نسخه‌ی اسنایدر کات فیلم Justice League فیلمبرداری خواهد شد.

در بهار سال جاری بود که پس از سال‌های سال انتظار طرفداران، سرانجام کمپانی وارنر بروز به انتشار نسخه‌ی اسنایدر کات فیلم جاستیس لیگ چراغ سبز نشان داد و به صورت رسمی تایید شد که قرار است نسخه‌ی مخصوص زک اسنایدر از فیلم Justice League منتشر شود؛ فیلمی که نسخه‌ی دیگری از آن در سال ۲۰۱۷ اکران شده بود که به یکی از ضعیف‌ترین فیلم‌های اقتباس شده از آثار DC تبدیل شد. فیلم جاستیس لیگی که در سال ۲۰۱۷ اکران شد، در ابتدا قرار بود توسط زک اسنایدر کارگردانی و پس از آن نیز قسمت دومی از آن ساخته شود که پس از فوت دختر زک اسنایدر، او از این پروژه کناره‌گیری کرد تا جاس ویدون به عنوان کارگردان جای او را در تکمیل پروژه‌ی ساخت فیلم جاستیس لیگ بگیرد. جاس ویدون پس از اضافه شدن به تیم سازندگی Justice League، تغییرات بسیار زیادی در فیلم اعمال کرد تا تبدیل به فیلمی بسیار متفاوت نسبت به آنچه زک اسنایدر در حال ساخت بود، تبدیل شد. این تغییرات باب میل طرفداران دنیای تاریک DC نبود و این فیلم با نمایش ضعیفی که از خود در گیشه و در نزد منتقدین نشان داد، با خشم طرفداران روبرو شد. پس از اکران فیلم Justice League به کارگردانی جاس ویدون، جنبشی با نام ReleaseTheSnyderCut توسط طرفداران DC به راه افتاد. در این جنبش طرفداران خواهان انتشار نسخه‌ی زک اسنایدر فیلم Justice League بودند که در نهایت به هدف خود رسیدند.

پس از انتشار تریلر فیلم Zack Snyder’s Justice League در رویداد DC FanDome، شایعاتی مبنی بر وجود سکانس‌های جدیدی در این نسخه به گوش می‌رسید که بنظر می‌آید قرار است محقق شود. بنا بر گزارشی از The Hollywood Reporter، زک اسنایدر قرار است در ماه آینده سکانس‌های جدیدی برای نسخه‌ی مخصوص خود از فیلم جاستیس لیگ با حضور بن افلک/بتمن، گل گدوت/ووندر وومن و ری فیشر/سایبورگ فیلمبرداری کند. مشخص نیست که ازرا میلر/فلش و جیسون موموآ/آکوامن در این فیلمبرداری جدید حاضر شوند یا خیر ولی حضور آنان دور از ذهن نیست. هرچند در این گزارش نام هنری کویل در نقش سوپرمن نیز به چشم می‌خورد، اما این بازیگر طی مصاحبه‌ی اخیری که داشت، هرگونه حضور خود در این فیلمبرداری را رد کرد و اذعان کرد که قرار نیست سکانس‌های جدیدی با حضور سوپرمن در فیلم Justice League فیلمرداری شود. از طرفی نیز حضور ری فیشر تا حدودی در هاله‌ی ابهام قرار دارد، چرا که به تازگی با وارنر بروز به مشکل خورده و حاشیه‌های زیادی برای این کمپانی ایجاد کرده است. همچنین این سکانس‌های جدید که قرار است در ماه اکتبر (مهر/آبان) فیلمبرداری شوند، تغییری در ساختار و داستان اصلی فیلم جاستیس لیگ ایجاد نخواهند کرد و این فیلمبرداری کوتاه صرفا برای اضافه کردن تعدادی سکانس و دیالوگ انجام خواهد گرفت.

نسخه‌ی زک اسنایدر فیلم Justice League تحت عنوان Zack Snyder’s Justice League قرار است ابتدا به صورت یک مینی‌سریال ۴ قسمتی و سپس به صورت یک فیلم ۴ ساعتی در سال ۲۰۲۱ منتشر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments