#مهسا_امینی

با این عکس‌ها بازی Elden Ring را از زاویه‌ای دیگر ببینید

تسکین زخم تاخیر خوردن بازی با عکس‌های جدید

عکس‌های جدید بازی Elden Ring

زخم تاخیر خوردن بازی Elden Ring برای بسیاری سنگین بود، ولی FromSoftware راهی زیبا برای تسکین دادن درد این زخم پیش گرفت. عکس‌های جدید بازی Elden Ring چشم نوازند!

ابتدای این هفته خبر خوشی از بازی Elden Ring شنیده نشد و استودیوهای Bandai Namco و FromSoftware از مواجهه این بازی با تاخیر تا فوریه سال ۲۰۲۲، به‌جای ژانویه خبر دادند. شکی نیست که این خبر برای بسیار از طرفداران ناراحت و ناامید کننده بود، بااین حال استودیوهای توسعه دهنده و ناشر سعی کردند این زخم را کمی بهبود ببخشند و تصاویری تازه و البته چشم نواز و زیبا را از این بازی منتشر کردند.

طی روزهای اخیر، صفحه رسمی بازی Elden Ring در شبکه اجتماعی توییتر نگاهی تازه به بازی خود به‌لطف چندین عکس جدید داشته است. یکی از زیباترین این عکس‌ها مبارزه چند شخصیت متفاوت در برابر غولی عظیم جثه را نشان می‌دهد. متن منتشر شده همراه این عکس نیز تلاش به تشویق کاربران برای شرکت در تست‌های مربوط به این بازی پیش از انتشار رسمی دارد.

در این باره باید گفت که استودیو FromSoftware قصد دارد بخش بتای این بازی را پیش از انتشار نسخه کامل بازی، در سال ۲۰۲۱ منتشر کند و آن‌ها قصد دارند به‌طور عمیق و با تمرکز بالا روی برخی بخش‌های خاص نسخه بتا را انتشار دهند.

دومین عکس منتشر شده از این بازی حس و حال و رنگ‌های بسیار متفاوتی نسبت به عکس پیشین دارد. عکس دوم فارغ از هرگونه جنگ بوده و ما شاهد لحظاتی آرام از عنوان Elden Ring هستیم. در این عکس به وضوح می‌توان استراحت کردن یکی از شخصیت‌های بازی را در کنار جسمی نورانی دید که لحظه‌ای مملو از آرامش در دنیای عجیب و غریب این بازی‌ست. شما در کنار او می‌توانید ملینا، یکی دیگر از شخصیت‌های بازی که به‌نظر نقشی پررنگ در این بازی ایفا می‌کند را مشاهده کنید. با توجه به تریلرهای منتشر شده، ملینا یکی از مهم‌ترین راهنماهای ما در این بازی بوده و مدت زمان زیادی همراه او خواهیم بود.

اگر اخبار پیشین را از دست داده‌اید، بد نیست بدانید که بازی Elden Ring در تاریخ ۲۵ فوریه سال ۲۰۲۲، برابر با ۶ اسفند ماه سال جاری شمسی برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و البته رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نظر شما درباره عکس‌های منتشر شده از این بازی چیست؟ آیا این بازی در لیست بازی‌های مورد انتظار خود قرار می‌دهید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا