1%
  • 0/10

تماشا کنید: ویدیو پشت صحنه سریال دردویل مرگ شخصیتی مهم را تایید می‌کند

تماشا کنید: ویدیو پشت صحنه سریال دردویل مرگ شخصیتی مهم را تایید می‌کند ۲ ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ تریلر (تلویزیون) کپی لینک

اکانت Devil of Brooklyn که در شبکه اجتماعی ایکس فعالیت دارد، اخیراً ویدیو پشت صحنه سریال دردویل را به اشتراک گذاشته است.

[در صورتی که می‌خواهید بدون اسپویل به تماشای اثر بنشینید، از مطالعه مطلب خودداری فرمایید] در پی بازبینی مدیران مارول و عدم جلب رضایت آن‌ها، سریال Daredevil: Born Again که در میانه فاز فیلمبرداری بود دچار تغییرات مهمی شد. نه تنها برخی از دست اندرکاران قدیمی جای خود را به چهره‌های جدید دادند، بلکه فیلمنامه‌ها دستخوش تغییر شدند.

سریال Daredevil: Born Again اخیراً به فاز تولید برگشته و صحنه‌ها در خیابان‌های شهر نیویورک ضبط می‌شوند. همین اتفاق، فرصتی را برای پاپاراتزی‌ها و حتی مردم عادی بوجود آورده تا تصاویر و ویدیوهای متعددی را ثبت کرده و در فضای مجازی به اشتراک بگذارند. در ضمن، طی روزهای گذشته گمانه زنی‌هایی شکل گرفته مبنی بر اینکه یکی از شخصیت‌های مهم داستان کشته می‌شوند؛ گمانه زنی‌هایی که می‌توان گفت حقیقت داشته باشند.

Devil of Brooklyn یک اکانت بوده که در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) فعالیت داشته و اخیراً ویدیو پشت صحنه سریال دردویل را منتشر کرده است. این ویدیو تنها ۱۲ ثانیه زمان داشته و بولزآی (Bullseye) را نشان می‌دهد که سلاح بدست به سمت فردی قدم برداشته و می‌خواهد شلیک کند. در همین حین، مت مورداک را می‌بینیم که در گوشه‌ای ایستاده و سپس به سمت بولزآی می‌دود تا جلوی شلیک را بگیرد.

با توجه به توضیحات فردی که ویدیو را ضبط کرده، بولزآی در این صحنه به کارن پیج (Karen Page) با نقش آفرینی دبورا آن ول (Deborah Ann Woll) شلیک کرده و جانش را می‌گیرد. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، او قبلاً یک خبرنگار بود و طی اتفاقاتی به دوست و همکار مت مورداک در شرکت حقوقی Murdock & Page تبدیل شد. در ضمن، پیج در کمیک بوک‌‌ها به سرنوشت مشابهی دچار شده و توسط بولزآی کشته می‌شود.

سریال Daredevil: Born Again در حال حاضر تاریخ انتشاری نداشته و تنها می‌دانیم سال آینده میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments