تماشا کنید: تریلر جدید بخش داستانی Call of Duty: Vanguard منتشر شد

جنگ جهانی دوم و فراتر از آن

تریلر بخش داستانی بازی Call of Duty: Vanguard منتشر شد و حال ما نگاهی جامع به بخش داستانی و شخصیت‌های حاضر در آن داریم که خبر از داستانی خیره کننده را می‌دهند.

شرکت اکتیویژن همیشه پیش از عرضه نسخه جدید سری کالاف دیوتی، چندین تریلر سینماتیک جذاب و عالی را منتشر می‌کند و Call of Duty: Vanguard نیز از این رویکرد مستثنی نیست. بازی ونگارد در تاریخ ۵ نوامبر سال جاری میلادی، برابر با ۱۴ ابان ماه سال ۱۴۰۰ منتشر خواهد شد و امروز جدیدترین تریلر این بازی با محوریت بخش کمپین یا داستانی آن منتشر شد و ما نگاهی بهتر به شخصیت‌های داستان خود در جنگ جهانی دوم داریم.

تریلر بخش داستانی بازی Call of Duty: Vanguard شخصیت‌های جدیدی را برای ما به ارمغان آورد و در ادامه ما متوجه شدیم که داستان این بازی نه‌تنها در میانه جنگ جهانی دوم، بلکه بخش‌هایی پس از جنگ جهانی دوم را برای ما تداعی می‌کند و همین مفهوم می‌تواند این بازی را نسبت به دیگر عناوین مرتبط با جنگ جهانی دوم متمایز کند. ما در این تریلر شاهد حضور رهبر گروه، گروهبان آرتور کینگزلی (Sergeant Arthur Kinglsey)، درکنار متخصص مواد منفجره لوکاس ریگز (Lucas Riggs)، وید جکسون (Wade Jackson) خلبانی خبره، تک تیرانداز روس پولینا پتروا (Polina Petrova) و دست راست گروهبان کینگزلی یعنی ریچارد وب (Richard Webb) بودیم.

تیم Task Force One به رهبری گروهبان کینگزلی اینجاست تا جلوی تهدید تازه را بگیرد و همانطور که تریلر به ما نشان داد، گروهی آلمانی در صدد به دست گیری قدرت و معرفی رایش چهارم پس از سقوط هیتلر هستند. همانطور که در تریلر نیز مشاهده شد، ما در مکان‌های متفاوتی به جنگ می‌پردازیم و از جمله آن‌ها می‌توان به جنگل‌های پوشیده از برف روسیه و صحراهای شمال آفریقا اشاره داشت.

شرکت اکتیویژن از صداگذاران بازی خود نیز رونمایی کرد که می‌توانید آن‌ها را در ادامه مطالعه کنید.

گروهبان آرتور کینگزلی با صداگذاری چیکه اکونکو (Chike Okonkwo)

ستوان پولینا پتروا با صداگذاری لارا بیلی (Laura Bailey)

سرباز لوکاس ریگز با صدا گذاری مارتین کاپینگ (Martin Copping)

سروان یکم وید جکسون با صداگذاری درک فیلیپس (Derek Philips)

گروهبان ریچارد وب با صداگذاری سایمون کوارترمن (Simon Quarterman)

مامور آلمان نازی سرهنگ تمام هرمان ونزل فریزینگر (Herman Wenzel Friesinger) با صداگذاری دن دونهو (Dan Donohue)

یانیک ریشتر (Jannick Richter) با صداگذاری دامینیک موناگان (Dominic Monaghan)

عنوان Call of Duty: Vanguard که توسط تیم Sledgehammer Games توسعه یافته از بخش‌های آنلاین چند نفره، بخش داستانی، بخش زامبی با کمک استودیو تری آرک و البته بخش بتل رویال وارزون پشتیبانی کرده و باید منتظر انتشار نقشه Pacific در وارزون باشیم. به‌طور کلی اینگونه به‌نظر می‌رسد که با عنوانی متفاوت درباره جنگ جهانی دوم روبه‌رو هستیم و باید دید Sledgehammer و اکتیویژن تا چه میزان در توسعه این بازی موفق می‌شوند. نظر شما چیست؟ شما چه فکری درباره بازی Call of Duty Vanguard دارید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا