ویدیو جدید No Way Home پشت صحنه مبارزه اسپایدرمن و گرین گابلین را نشان می‌دهد

به همراه زیرنویس فارسی

اخیرا یک کلیپ پشت صحنه از فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر شده که طبق آن، می‌توانید شاهد برخی جزئیات مبارزه اسپایدرمن و گرین گابلین باشید.

ایده اصلی فیلم Spider-Man: No Way Home بر این پایه است که برخی از ابرشرورهای قدیمی سری فیلم‌های مرد عنکبوتی طبق اتفاقاتی که رخ می‌دهد، به جهان سینمایی مارول وارد می‌شوند. این افراد که همان بازیگران قدیمی نقش آن‌ها را بازی می‌کنند، در واقع کسانی هستند که می‌دانند پیتر پارکر (Peter Parker) همان مرد عنکبوتی است و به دنبال انتقام گرفتن از او و فرار از مرگ هستند.

بازیگران این شخصیت‌های ابرشرور همان افرادی هستند که حدود یک دهه پیش در فیلم‌های Spider-Man به کارگردانی سم ریمی (Sam Raimi) و The Amazing Spider-Man ایفای نقش کرده بودند. به همین خاطر نیز فیلم Spider-Man: No Way Home به شدت برای طرفداران دارای اهمیت است و نمرات و فروش بسیار خوبی را هم به همراه داشت. با این حال، یکی از نکات جالب فیلم آنجا بود که در میان تمامی شروران قدیمی، گرین گابلین (Green Goblin) نقش بسیار مهمی داشت. او کسی بود که در زندگی مرد عنکبوتی تام هالند (Tom Holland) تاثیر بسیاری گذاشت و در واقع شرور اصلی No Way Home بود. با این حال، مبارزه سنگین و خونین اسپایدرمن و گرین گابلین در این اثر سینمایی دارای صحنه‌های فوق‌العاده جالبی بود که البته برخی رازهای خاص خود را هم داشت.

پشت صحنه مبارزه اسپایدرمن و گرین گابلین

در ویدیو فوق می‌توانید شاهد صحنه مبارزه‌ای باشید که بین اسپایدرمن و گرین گابلین در فیلم Spider-Man: No Way Home انجام شد. این سکانس‌ها در واقع متعلق به همان بخشی از داستان فیلم هستند که پیتر ابرشرورها را با خود به خانه می‌برد تا با تکنولوژی پیشرفته و داروهایی که دارد درمان کند. پیتر موفق می‌شود تا به عنوان نفر اول، دکتر اختاپوس را با موفقیت درمان کند تا دیگر چنگال‌های نانومکانیکی او کنترلش نکنند. سپس نیز نوبت الکترو می‌شود و در نهایت، وقتی که آن‌ها روی سرم ضد گرین گابلین کار می‌کنند، ناگهان این کاراکتر شرور خود را از زیر پوست دکتر نورمن آزبورن (Norman Osborn) نشان می‌دهد!

ویلم دفو (Willem Dafoe) در ایفای نقش خود در قالب گرین گابلین در فیلم Spider-Man سم ریمی سنگ تمام گذاشته بود و حال نیز در این اثر جدید دوباره همان راه و رسم گذشته را تکرار می‌کند، اما با این تفاوت که او بسیار خشن‌تر شده و حال تشنه به خون یک پیتر پارکر دیگر است! او در مبارزه‌ای که می‌بینیم پیتر پارکر با بازی تام هالند را واقعا به طرز عجیبی با قدرت هرچه تمام‌تر زمین می‌کوبد و از چند طبقه ساختمان پایین می‌برد؛ آن هم با تخریب تک به تک سقف‌ها! با این وجود در پایان کار او اسپایدی را نمی‌کشد و به جای آن عمه می (Aunt May) را از پیتر می‌گیرد تا ادامه زندگی خود را در حسرت نجات دادنش بگذارند.

این سکانس مبارزه به حدی خشن است که شاید هرگز چنین صحنه‌هایی را در هیچکدام از فیلم‌های سری‌های اسپایدرمن ندیده بودیم. به همین دلیل، در ویدیو زیرنویس شده فوق، عوامل سازنده رسما اعلام می‌کنند که هنگام ضبط آن، عملا مو به تن آن‌ها سیخ شده است! خود تام هالند صحنه مشت زدن به گابلین، هنگامی که او می‌خندید را واقعا وحشتناک می‌خواند و در بازیگری فوق حرفه‌ای ویلم دفو هم که دیگر شکی وجود ندارد.

فیلم Spider-Man: No Way Home در حال حاضر با کیفیت بلوری و 4K در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا