تریلر جدید فیلم بلک آدام را با زیرنویس فارسی تماشا کنید!

نابود کن، یا ناجی باش

تریلر جدید فیلم بلک آدام Black Adam به تازگی منتشر شده و می توانید در آن، شاهد هنرنمایی دوین جانسون (Dwayne Johnson) در نقش بلک آدام باشید؛ شخصیتی که می‌تواند یک قهرمان باشد، یا اینکه جهان را به نابودی بکشاند!

مدت‌هاست که دنیای سنیمایی دی سی که با عنوان DC Extended Universe شناخته می‌شود، دچار بحران شده و بعد از اکران فیلم Justice League مسیر آن حتی برای خود سازندگان و کمپانی برادران وارنر (Warner Bros.) هم مشخص نیست. به نحوی که فیلم‌ها و سریال‌های دی سی به طرز عجیبی هرکدام در یک جهان متفاوت جریان دارند و داستان آن‌ها کمترین ارتباط را با همدیگر دارند.

با این وجود حتی وقتی که دی سی سعی دارد تا این اشتباه را با فیلمی مانند Flash جبران کند، باز هم مشکلات بسیاری سر راه این اثر سینمایی هستند و به نظر می‌رسد که ازرا میلر (Ezra Miller) یکی از دلایل اصلی آن باشد. این در حالی است که گفته شده این فیلم تمامی بی‌ربط بودن‌ها در فیلم‌ها و سریال‌های دنیای سینمایی دی سی را رفع می‌کند و راهی تازه را پیش روی ابرقهرمانان این جهان قرار خواهد داد.

به هر حال این مشکل توسط سازندگان و مدیران کمپانی وارنر به خوبی شناسایی شده و ظاهرا راه‌هایی برای رفع آن در دست کار قرار دارد، اما این بین، هنوز هم فیلم‌هایی منتشر می‌شوند که داستان آن‌ها همچنان ربطی به دیگر آثار ندارد؛ مانند The Batman، Joker 2 و همچنین Black Adam که تریلر جدید آن را می‌توانید در پست زیر تماشا کنید.

تریلر جدید فیلم بلک آدام

در واقع شخصیت بلک آدام داستان نسبتا متفاوتی را با سایر ابرقهرمان‌ها و شرورهای دنیای دی سی دارد؛ موردی که در این تریلر و فیلم سینمایی هم به خوبی دیده خواهد شد و درباره آنتی هیرو بودن او است. در واقع مدتی پیش بود که ما بلک آدام را در صحنه‌ای از فیلم انیمیشنی DC League of Superpets دیدیم و در آنجا به خوبی مفهوم اینکه بلک آدام چطور شخصیتی است داده شد. اما در این تریلر، می‌توانید متوجه شوید که او نه قهرمان است و نه شرور؛ بلکه به دنبال هدف خود می‌رود، بدون اینکه اهمیتی به ارزش‌های ابرقهرمانان یا ابرشرورها بدهد!

در واقع این تریلر علاوه بر خود شخصیت اصلی فیلم بلک آدام جزئیات بیشتری را درباره سایر کاراکترها هم می‌دهد؛ برای مثال ما در این ویدیو شاهد حضور پیرس بروسنان (Pierce Brosnan) در نقش دکتر فیت (Doctor Fate) و همچنین هاوک من (Hawkman) با بازی الدیس هوج (Aldis Hodge) هستیم. به علاوه، گروهی که این افراد در آن معرفی شده‌اند،‌ جاستس سوسایتی (Justice Society) نام دارد و ابتدا اصلا متعلق به کمیک‌های دی سی نبودند. با این وجود پس از واقعه Crisis On Infinite Earth ‌و بهم پیوستن تمامی جهان‌های کمیک بوکی دی سی (به علاوه موارد خریداری شده)، این گروه هم به دنیای DC اضافه شد تا شخصیت‌های آن جایگاهی را در Earth 2 داشته باشند.

با این حال یک نکته قابل توجه اینجاست که این گروه اعضای جالبی دارد و برخی از آن‌ها را در این تریلر جدید از فیلم بلک آدام نمی‌بینیم. برای مثال، علاوه بر اتم اسمشر (Atom Smasher) که شخصیتی مشابه با همان انت من (Ant-Man) در دنیای مارول است، گرین لنترن (Green Lantern) هم در این تیم قرار دارد. این یعنی بعید نیست که به زودی شاهد معرفی او در دنیای فیلم بلک آدام باشیم و حتی در صحنه پس از تیتراژ یا داخل خود این اثر سینمایی، سر و کله شزم (Shazam) هم پیدا شود! از همه جالب‌تر هم اینکه آماندا والر (Amanda Waller) در این تریلر هم دیده می‌شود و پیش‌تر او را در فیلم The Suicide Squad به کارگردانی جیمز گان (James Gunn) دیده بودیم.

فیلم مورد انتظار Black Adam پس از تاخیرهای پی در پی فیلم‌های دنیای سینمایی دی سی اکران می‌شود و پس از آن، نوبت به فیلم‌های Aquaman And The Lost Kingdom و سپس Shazam: The Fury of The Gods خواهد رسید.

فیلم بلک آدام برای اکران در تاریخ ۲۹ مهر (۲۱ اکتبر) در نظر گرفته شده است. کارگردانی این اثر توسط ژاومه کویت سرا (Jaume Collet-Serra) انجام شده و تیم نویسندگان آن را آدام زتیکیل (Adam Sztykiel)، روری هینز (Rory Haines) و سهراب نوشیروانی تشکیل می‌دهند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا