1%
  • 0/10

دنباله Mortal Kombat 1 ساخته می‌شود

داستان‌های بیشتری روایت خواهد شد!

دنباله Mortal Kombat 1 ساخته می‌شود ۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
دنباله Mortal Kombat 1

کارگردان روایی Mortal Kombat 1 به تازگی از احتمال ساخت دنباله این مجموعه خبر داده است.

کمتر از یک ماه به انتشار بازی جدید مورتال کامبت زمان باقی مانده و بازیکن‌ها برای تجربه این اثر روزشماری می‌‎کنند. این بازی در واقع نسخه ریبوت مجموعه به شمار می‌رود که با روایت تایم لاین جدید، جهان خلق شده توسط خدای آتش یعنی لیو کانگ را به تصویر خواهد کشید.

در همین راستا، به نظر می‌رسد که استودیوی ندررلم فارغ از پشتیبانی طولانی مدت از بازی، قصد ساخت دنباله Mortal Kombat 1 را دارد. به بیان دقیق‌تر، به تازگی یک رویداد به مناسبت پیش نمایش مورتال کامبت ۱ توسط استودیوی ندررلم با حضور جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد که در جریان این نشست، دامینیک سیانسیولو، کارگردان روایی بازی، در پیامی اعلام کرد که به لطف ریبوت سری مورتال کامبت، داستان‌های بیشتر و جذابی در آینده روایت خواهد شد.

دامینیک سیانسیولو در این زمینه توضیح می‌دهد:

به نظر من، این انتظارها ناشی از بازی مورتال کامبت ۹ است. ما در بخش داستانی شاهد یک روند سریع در طول سه بازی اول مجموعه بودیم. در این عناوین مشاهده کردیم که شخصیت‌ها به چه صورت رشد کردند و به آنچه که باید، رسیدند. از این رو، مورتال کامبت ۱ از نظر داستانی یک سکو برای پرش است؛ اولین قدم در شروع یک مسیر تازه! بدیهی است که در این بازی شاهد رشد دوباره شخصیت‌ها و تغییرات هر یک از آن‌ها خواهیم بود. ما در این بازی شاهد اتفاق‌هایی که برای این مبارزها به وقوع می‌پیوندد، خواهیم بود که البته این پایان داستان مبارزها نیست. این تنها یک شروع دوباره است که امیدوار هستیم در آینده بتوانیم به رشد و توسعه آن‌ها ادامه دهیم.

با توجه به قدمت سی ساله فرنچایز مورتال کامبت، ساخت دنباله این مجموعه چندان تعجب‌برانگیز نیست. با این حال، ظاهرا نباید به این زودی‌ها منتظر معرفی و انتشار بازی بعدی این سری باشید؛ چرا که استودیوی ندررلم به طور معمول برای طولانی مدت از آثار خود پشتیبانی می‌کند.

بازی Mortal Kombat 1 در تاریخ ۱۹ سپتامبر سال جاری (۲۸ شهریور ماه) برای کنسول‌‎های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد. البته، در صورت پیش خرید نسخه کالکتور یا پریمیوم، به مدت چهار روز زودتر از زمان مقرر می‌توانید به بازی دسترسی داشته باشید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments