استودیو NetherRealm رویداد Final Kombat را لغو کرد

پخش زنده‌ی این برنامه برقرار است

استودیو NetherRealm رویداد Final Kombat را لغو کرد مهسا سپاهی ۰ ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
NetherRealm

تنها یک‌ روز قبل از شروع رویداد Final Kombat، استودیو NetherRealm این برنامه را به علت شیوع ویروس کرونا لغو کرد.

همراه با شیوع ویروس کرونا، بسیاری از رویدادهای گیمینگ، یکی پس از دیگری در حال برهم خوردن هستند و برگزارکنندگان از تجمع مردم جلوگیری می‌کنند. روز شنبه، ۱۷ اسفند قرار بود مسابقات Last Chance Qualifier عنوان مورتال کمبت ۱۱ برگزار شود اما NetherRealm در صفحه‌ی توییتر این استودیو، به صورت ناگهانی، اعلام کرد که این برنامه بدون حضور تماشاچی برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند پخش زنده‌ی آن را از طریق کانال توییچ، یوتیوب، میکسر و صفحه‌ی توییتر و فیسبوک این کمپانی، دنبال کنند. همچنین این استودیو اعلام کرده هزینه‌ی بلیط‌های خریداری شده را به خریداران بازمی‌گرداند.

رویداد Final Kombat 2020 قرار است بدون حضور تماشاگر برگزار شود و تنها عوامل NetherRealm و مسابقه دهندگان در آن حضور خواهند داشت. همچنین این برنامه از شخصیت اسپاون، آخرین کاراکتر بسته‌ی الحاقی کامبت پک، رونمایی خواهد کرد و تریلر Red Band مورتال کمبت لجندز برای بینندگان پخش خواهد شد.

تا کنون ویروس کرونا بر رویدادهای بسیاری از جمله Eve Online ،PAX East و GDC تاثیر داشته و باعث محدودیت‎های بسیاری برای استودیوهای بازیسازی و دیگر عوامل دنیای بازی‌های ویدیویی شده‌ است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا