#مهسا_امینی

تصاویری از اکشن فیگور شخصیت Spawn در بازی Mortal Kombat 11 منتشر شد

اسپاون با شمشیر!

تصاویری از اکشن فیگور شخصیت Spawn در بازی Mortal Kombat 11 منتشر شد نیکان صبوری ۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
Spawn در بازی Mortal Kombat 11

شخصیت Spawn ماه دیگر در بازی Mortal Kombat 11 قابل کنترل خواهد بود. در کنار این موضوع تصاویری از اکشن فیگور این شخصیت هم منتشر شده است.

کاراکتر‌های مهمان در سری بازی Mortal Kombat همیشه برای طرفداران جذاب است. این روند از بازی Mortal Kombat سال ۲۰۱۱ شروع شد و اولین کاراکتر مهمان این سری کریتوس از مجموعه‌ی God of War بود. در قسمت دهم مورتال کامبت هم شاهد حضور چند کاراکتر مهمان از جمله Alien، Predator، Leatherface و Jason Voorhees بودیم.

اگر به یاد داشته باشید، اواسط سال ۲۰۱۹ میلادی بود که NetherRealm Studios با انتشار یک تریلر از شخصیت‌های مهمان بازی Mortal Kombat 11 رونمایی کرد. جوکر، ترمیناتور و اسپاون جزو شخصیت‌های مهمان این مجموعه بودند. تاکنون شخصیت‌های جوکر و ترمیناتور منتشر شده و تنها Spawn باقی مانده که طبق قرار قبلی در ماه آینده به جمع مبارزه کنندگان بازی Mortal Kombat 11 اضافه می‌شود.

Todd McFarlane خالق اصلی اسپاون به تازگی عکسی از اکشن فیگور این ابرقهرمان از بازی مورتال کامبت مننتشر کرده که در یکی از آن‌ها سر اسکورپین را در دست دارد. در اکشن فیگورها، اسپاون با شمشیر حضور داشته که به احتمال بسیار زیاد این شمشیر در بازی قابل استفاده خواهد بود.

هنوز هیچ تریلر یا گیم‌پلی‌ای از Spawn نشده ولی با توجه به نزدیک بودن به تاریخ انتشار آن به زودی شاهد تریلر معرفی از او خواهیم بود. شخصیت اسپاون در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ (۱۷ مارس ۲۰۲۰ میلادی) منتشر می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا