1%
  • 0/10

ساخت فصل دوم وان پیس تایید شد

پیش بینی‌ها به حقیقت تبدیل شدند

ساخت فصل دوم وان پیس تایید شد ۰ ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
ساخت فصل دوم وان

سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) با انتشار یک ویدیو در فضای مجازی ساخت فصل دوم سریال وان پیس (One Piece) را تایید کرده است.

One Piece یک سریال ماجراجویی و فانتزی بوده و بر اساس مانگایی به همین نام تولید شده است. این اثر حول محور مانکی دی لوفی و خدمه کشتی‌اش می‌چرخد که بدنبال یافتن وان پیس هستند؛ گنجی که مانکی را به «پادشاه دزدان دریایی» تبدیل می‌کند. جدا از اینکه یافتن محل وان پیس بسیار چالش برانگیز است، گروه‌های دیگری هم دنبالش می‌گردند. به این مشکلات باید گروه مارین‌ها را اضافه کرد که یک نوع پلیس دریایی بوده و وظیفه دارد امنیت را در تمام آب‌ها برقرار کند.

پیش از اینکه وان پیس از طریق نتفلیکس منتشر شود، می‌توان گفت امیدی به موفقیت آن وجود نداشت؛ زیرا سرویس استریم آمریکایی قبلاً سعی کرده بود اقتباس مانگاهای معروف را تولید کند که تلاش‌هایش بخاطر کیفیت بسیار پایین با شکست مواجه شدند. وان پیس برخلاف پیش بینی‌ها بازخوردهای خوبی را از سوی کارشناسان و طرفداران دریافت کرد و موفق شد رکوردها را در زمینه بازدید جابجا کند. از همین رو، پیش بینی می‌شد ادامه سریال لایو اکشن در دستور کار قرار بگیرد.

نتفلیکس با انتشار یک ویدیو در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) ساخت فصل دوم سریال وان پیس را تایید کرده است. ویدیو کمتر از دو دقیقه زمان داشته و فردی را می‌بینیم که به زبان ژاپنی چیزی روی روی تخته وایت برد می‌نویسد. فرد مزبور که ایچیرو اودا (Eiichiro Oda)، خالق مانگا، است در ادامه میکروفون را برداشته و خبر ساخته شدن ادامه سریال را اعلام می‌کند. در ادامه می‌توانید بخشی از صحبت‌هایش را مطالعه کنید:

مدت زیادی را در کنار نتفلیکس و استودیو تمارو (Tomorrow Studios) مشغول کار روی سریال وان پیس بوده‌ام. بنظر می‌رسد مخاطبان در سراسر جهان از تماشای سریال لذت برده باشند که نشان می‌دهد تلاش‌های ما ارزشش را داشت. با گذشت دو هفته از انتشار سریال، خبری عالی را دریافت کرده‌ام. نتفلیکس تصمیم گرفته سریال را تمدید کند.

ایچیرو اودا در ادامه ویدیو توضیح می‌دهد که تکمیل فیلمنامه‌های فصل دوم وان پیس زمان می‌برد و نمی‌توان تخمین زد این اتفاق چه زمانی رخ خواهد داد. اگرچه هنرمند ژاپنی به دلیلش اشاره‌ای ندارد، عدم آماده شدن فیلمنامه در آینده نزدیک را باید به پای اعتصاب فیلمنامه نویسان هالیوودی نوشت. آن‌ها خواهان دستمزدی معقول و منصفانه بوده و تا دستیابی به خواسته‌هایشان حاضر به همکاری با استودیوها نیستند.

فصل اول وان پیس از ۸ قسمت تشکیل شده و هم اکنون در دسترس قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments