با زیرنویس فارسی تماشا کنید: مانکی دی لوفی در تریلر نهایی سریال وان پیس

تلاش برای تحقق رویای بزرگ

در حالی که مدت زیادی به انتشار باقی نمانده، سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) تریلر نهایی سریال وان پیس (One Piece) را در یوتیوب به اشتراک گذاشته است.

اگرچه انیمه‌های زیادی طی سال‌های گذشته به بازارهای غربی آمده‌اند، کمتری محصولی توانسته به محبوبیت One Piece دست یابد. این اثر اقتباسی از یک مانگا به همین نام بوده و پخش آن هنوز به انتها نرسیده است. با این حال، نتفلیکس نسخه لایو اکشنش را ساخته و بزودی در دسترس مشترکان خود قرار می‌دهد.

مانند آنچه در مانگا یا انیمه به تصویر کشیده شده، سریال لایو اکشن One Piece درباره پسری نوجوان به نام مانکی دی لوفی است. او می‌خواهد یک گنج بسیار ارزشمند به نام وانیس را یافته و بواسطه آن، به پادشاه دزدان دریایی تبدیل شود. البته مانکی قبل از هر چیز باید یک گروه تشکیل داده و کشتی‌ای را برای آغاز ماجراجویی‌های دریایی‌اش پیدا کند.

تنها چند ساعت به انتشار باقی مانده و نتفلیکس تریلر نهایی سریال وان پیس را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و در ابتدا، توضیحات مانکی دی لوفی را درباره رویایش، یعنی یافتن گنج مشهور شامل می‌شود. اگرچه در ادامه می‌بینیم که برخی از شخصیت‌ها گنج وان پیس را یک افسانه دانسته و به آن باور ندارند، پروتاگونیست تمام تلاشش را به کار گرفته تا به مهمترین هدف زندگی‌اش برسد. او همچنین تاکید دارد اگر مسیر رسیدن به هدف ساده است، در مسیر اشتباهی گام برمی‌داری.

تریلر نهایی سریال وان تنها روی مانکی دی لوفی و تلاش برای تحقق رویایش تمرکز نداشته و در کنار نمایش برخی از صحنه‌های اکشن، تعدادی از شخصیت‌های منفی را به تصویر می‌کشد؛ برای مثال می‌توان به مارین‌ها (Marines) اشاره کرد که گروهی دولتی بوده و وظیفه‌اش برقراری امنیت در تمام دریاهای جهان است.

فصل اول سریال وان پیس از ۸ قسمت تشکیل شده و طی ساعات آینده از طریق سرویس استریم نتفلیکس در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

3.5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا