Netflix با همکاری Production I.G انیمه‌ی سریالی Terminator را می‌سازد

ورود Terminator به دنیای انیمه توسط سازندگان Ghost in the Shell

انیمه‌ی سریالی Terminator

شرکت Netflix به تازگی اعلام کرده است که با همکاری استودیوی مشهور Production I.G، سازنده‌ی انیمه‌هایی از جمله Ghost in the Shell و !!Haikyu، انیمه‌ی سریالی Terminator را می‌سازد. این اولین ورود مجموعه‌ی محبوب Terminator به دنیای انیمه خواهد بود و قرار است انتظارات طرفداران را به سطح جدیدی برساند.

سری Terminator یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین مجموعه‌های دنیای سینماست که به لطف دو فیلم The Terminator و Terminator 2: Judgment Day که توسط جیمز کامرون کارگردانی شده بودند و به ترتیب در سال‌های ۱۹۸۴ و ۱۹۹۱ میلادی اکران شدند، توانسته تا جایگاه مهمی را در دنیای سرگرمی به دست آورد. پس از این دو فیلم، جیمز کامرون دیگر در ساخت آثار بعدی این مجموعه دخالتی نداشت و نهایتا فیلم Terminator 3: Rise of the Machines در سال ۲۰۰۳ اکران شد که به هیچ وجه نتوانست در حد و اندازه‌ی دو اثر قبلی ظاهر شود. بعد از آن یک سریال تلویزیونی با نام Terminator: The Sarah Connor Chronicles بر اساس این مجموعه ساخته شد که فصل اول آن با ۹ قسمت و فصل دوم آن با ۲۲ قسمت به روی آنتن رفت. این سریال طرفداران زیادی پیدا کرد، با اینحال بعد از مدتی ساخت ادامه‌ی این آن لغو شد. اکنون سری Terminator قرار است با یک انیمه‌ی سریالی به دنیای تلویزیون بازگردد.

شرکت Netflix به تازگی خبر از ساخت انیمه‌ی سریالی Terminator با همکاری استودیوی Production I.G داده است. این استودیو پیش از این انیمه‌های محبوب و پرطرفداری از جمله Psycho-Pass ،Ghost in the Shell ، Batman: Gotham Knight، Mass Effect: Paragon Lost و !!Haikyu را تولید کرده بود. این اولین بار است که مجموعه‌ی Terminator به دنیای انیمیشن وارد می‌شود.

طبق گفته‌ی ماتسون تاملین که به عنوان شورانر و تهیه‌کننده‌ی اجرایی انیمه‌ی سریالی Terminator استخدام شده است، این عنوان جهان مجموعه را گسترش می‌دهد و انتظارات طرفداران را به سطح جدیدی می‌رساند. او پیش از این نویسندگی آثاری از جمله The Batman به کارگردانی مت ریوز، فیلم Project Power شرکت Netflix و Mega Man شرکت Capcom را بر عهده داشته است.

جان دردریان، معاون رئیس بخش انیمه‌ها و محصولات ژاپنی شرکت Netflix در رابطه با ساخت این انیمه اعلام کرد:

Terminator یکی از نمادین‌ترین مجموعه داستان‌های علمی‌تخیلی‌ای است که تا به حال به وجود آمده و با گذشت زمان، ارتباط بیشتری به دنیای ما پیدا کرده است. این انیمه‌ی سریالی به شیوه‌ای به اکتشاف در جهان این مجموعه می‌پردازد که تا به حال مانند آن را ندیده‌اید. ما نمی‌توانیم برای زمانی که طرفداران فصل جدیدی از نبردهای حماسی میان ماشین‌ها و انسان‌ها را تجربه کنند، منتظر بمانیم.

علاوه بر این میتسوهیسا ایشیکاوا، رئیس و مدیر عامل استودیوی Production I.G در اینباره گفت:

من از دوست و همکار قدیمی‌ام، مامورو اوشی پرسیدم که نظرت درباره‌ی تبدیل Terminator به یک انیمه‌ی سریالی چیست؟ پاسخ او این بود: «ایشیکاوا، تو عقلت را از دست دادی؟» در همان لحظه بود که من مطمئن شدم ما باید بر روی این مجموعه کار کنیم. تیم ما در Production I.G که از طرفداران بسیار بزرگ Terminator هستند، از دل و جان خود برای ساخت این سریال گذاشته‌اند. امیدواریم که طرفداران از تماشای آن لذت ببرند.

علاوه بر Netflix و Production I.G، شرکت Skydance Media نیز در ساخت انیمه‌ی سریالی Terminator همکاری خواهد داشت. هنوز نام نهایی این سریال مشخص نیست و تاریخ انتشار آن نیز اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا