پیش درآمد سریال ویچر با نام The Witcher: Blood Origin در دست ساخت قرار دارد

Blood Origin داستان اولین ویچرها را روایت خواهد کرد!

پیش درآمد سریال ویچر

با اعلام نتفلیکس، پیش در آمد سریال ویچر با نام The Witcher: Blood Origin در دست ساخت قرار دارد.

چند ماه قبل، سریال The Witcher به صورت رسمی از طریق شبکه‌ی نتفلیکس (Netflix) پخش شد و بازخوردهای نسبتا مثبتی هم از سوی منتقدین و علاقه‌مندان دریافت کرد. حالا با اعلام این شبکه، سریال The Witcher: Blood Origin به عنوان پیش در آمدی بر سریال ویچر، در دست ساخت قرار دارد. این سریال لایو اکشن شش قسمتی، در دنیای Elven جریان دارد و وقایع ۱۲۰۰ سال قبل از سریال The Witcher را روایت خواهد کرد.

دکلان د بارا (Declan De Barra)، به عنوان مدیر اجرایی تولید و همچنین نویسنده‌ی سریال انتخاب شده است. لورن اشمیت (Lauren Schmidt) هم در کنار د بارا به عنوان مدیر اجرایی تولید در کار ساخت سریال نقش خواهد داشت. لازم به ذکر است که آندژی ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski)، نویسنده‌ی کتاب‌های «ویچر» هم به عنوان مشاور در کنار تیم سازنده خواهد بود. فیلمبرداری سریال در کشور انگلستان انجام خواهد شد، با این حال هنوز نام بازیگران و تاریخ شروع فیلمبرداری به صورت رسمی اعلام نشده است.

بدون شک، دنیای «ویچر» در سراسر جهان از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است و همین امر سبب شد تا در طی چهار هفته‌ی ابتدایی، سریال The Witcher با بازی هنری کویل (Henry Cavil) رکورد ۷۶ میلیون بیننده را در دنیا به ثبت برساند. همچنین بعد از پخش سریال، علاقه‌مندان زیادی مجددا به تجربه‌ی بازی بسیار موفق The Witcher 3: Wild Hunt پرداختند. مطمئنا دیدن اولین ویچرها برای هر مخاطبی می‌تواند از جذابیت‌های بسیار زیادی برخوردار باشد و همین امر سبب می‌شود تا انتظار برای Blood Origin کمی سخت باشد؛ با این حال باید صبر کنیم و منتظر اعلام رسمی تاریخ پخش سریال بمانیم. لازم به ذکر است که پیش از این، شبکه‌ی نتفلیکس اعلام کرده بود که یک فیلم به عنوان اسپین-آف برای سریال ویچر با نام The Witcher: Nightmare of the Wolf در دست ساخت قرار دارد. تمرکز این فیلم روی داستان استاد و همراه همیشگی گرالت (Geralt)، وزمیر (Vasemir) خواهد بود؛ هنوز تاریخ انتشار این فیلم هم اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا