1%
  • 0/10

فصل دوم Ghost in the Shell: SAC_2045 توسط نتفلیکس تایید شد

داستان بخش امنیت عمومی ۹ ادامه خواهد داشت

فصل دوم Ghost in the Shell: SAC_2045 توسط نتفلیکس تایید شد ۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
تایید فصل دوم Ghost in the Shell: SAC_2045

در حالی که سریال انیمیشنی Ghost in the Shell: SAC_2045 امروز در نتفلیکس قرار می‌گیرد، این شرکت فصل دوم آن را هم تایید کرد.

Ghost in the Shell نام سری معروف مانگا و انیمه است که اولین بار در سال ۱۹۸۹ توسط مانگاکای ژاپنی (طراح مانگا)، ماسامونه شیرو خلق شد. داستان اصلی Ghost in the Shell در خصوص دوره زمانی است که انسان‌ها قادر هستند، وسایل کامپیوتری در بدن خود کار بگذارند و بعد از مرگ مغز‌های آن‌ها می‌تواند در یک ربات زنده بماند. دولت ژاپن نیروی ویژه‌ای متشکل از افسران سابق ارتش و پلیس‌های ماهر به نام بخش امنیت عمومی ۹ به رهبری کاراکتر اصلی این مجموعه یعنی موتوکو کوساناگی ایجاد کرده که با تروریست‌ها مقابله کنند.

حال شرکت نتفلیکس، انیمیشن سه بعدی جدیدی از سری Ghost in the Shell با نام Ghost in the Shell: SAC_2045 را تولید کرده است. این انیمیشن سریالی امروز یعنی ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۳ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) در این شبکه قرار خواهد گرفت. این فصل شامل ۱۲ قسمت بوده و داستان تازه‌ای را از بخش امنیت عمومی ۹ روایت می‌کند.

در حالی که علاقه‌مندان منتظر دیدن Ghost in the Shell: SAC_2045 هستند، شرکت نتفلیکس تایید کرد که فصل دوم آن هم برای انتشار در دست تولید قرار خواهد گرفت. با اعلام این خبر کینجی کامیمیا، کارگردان انیمه‌ی Ghost in the Shell: Stand Alone Complex و شینجی آراماکی، کارگردان انیمه‌ی سینمایی Appleseed سال ۲۰۰۴ به صورت رسمی اعلام کردند که در فصل دوم انیمه حضور خواهند داشت. تعداد قسمت‌هایی که تحت کارگردانی این دو نفر انجام می‌شود، نامشخص است اما اعلام حضور آن‌ها می‌تواند امید بخش یک انیمه‌ی بسیار زیبا باشد.

یکی از نقاط قوت Ghost in the Shell: SAC_2045، حضور صداپیشگان اصلی و کلیدی در این انیمه است؛ به عنوان مثال می‌توان به صداپیشگی آتسوکو تاناکا در نقش موتوکو کوساناگی اشاره کرد. آتسوکو تاناکا یکی از برجسته‌ترین صداپیشگان در صنعت انیمه سازی به حساب می‌آید و در بیشتر انیمه‌های Ghost in the Shell به عنوان شخصیت اصلی ایفای نقش کرده بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments