#مهسا_امینی

اولین تریلر از سریال انیمه‌ای Ghost in the Shell: SAC_2045 منتشر شد

Ghost in the Shell: SAC_2045 از شبکه‌ی نتفلیکس پخش می‌شود

شبکه‌ی نتفلیکس اولین تریلر از انیمه سریالی Ghost in the Shell: SAC_2045 را منتشر کرد. داستان این انیمه در سال ۲۰۴۵ میلادی روایت می‌شود.

Ghost in the Shell نام سری معروف مانگا و انیمه (انیمیشن ژاپنی) است که اولین بار در سال ۱۹۸۹ توسط مانگاکای ژاپنی (طراح مانگا)، ماسامونه شیرو خلق شد. داستان اصلی Ghost in the Shell در خصوص دوره زمانی است که انسان‌ها قادر هستند، وسایل کامپیوتری در بدن خود کار بگذارند یا بعد از مرگ مغز‌های آن‌ها می‌تواند در یک ربات زنده بماند. دولت ژاپن نیروی ویژه‌ای متشکل از افسران سابق ارتش و پلیس‌های ماهر به نام بخش امنیت عمومی ۹ به رهبری کاراکتر اصلی این مجموعه یعنی موتوکو کوساناگی ایجاد کرده که با تروریست‌ها مقابله کنند.

عناوین بسیار زیادی از سری Ghost in the Shell تولید شده که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به فیلم سال ۲۰۱۷ اشاره کرد که اسکارلت جوهانسون شخصیت اصلی این فیلم بود. Ghost in the Shell: SAC_2045 اولین بار در آوریل سال ۲۰۱۷ میلادی توسط یکی از بزرگترین ناشرهای کشور ژاپن، کودانشا معرفی شد و در سال ۲۰۱۸ نتفلیکس اعلام کرد که این سریال انیمه‌ای روی پلتفرم آن‌ها پخش می‌شود. حال مراحل تولید سری جدید Ghost in the Shell رو به اتمام است و اولین تریلر این انیمه منتشر شد.

طبق روایت داستانی که کمپانی نتفلیکس برای این انیمه نوشته، داستان این قسمت در سال ۲۰۴۵ میلادی روایت می‌شود که جهان وارد یک جنگ بزرگ شده و در این بین اعضای سابق بخش امنیت عمومی ۹ ژاپن متوجه حضور موجود یا رباتی با هوش و توانایی جسمانی بالا می‌شوند که به دنیال به وجود آوردن یک خرابکاری بزرگ است و این گروه خود را موظف می‌داند تا جلوی این اتفاق را بگیرد.

انیمه سریالی Ghost in the Shell: SAC_2045 به شکل تمام سه بعدی و CGI ساخته خواهد شد و طبق گفته‌ی شبکه‌ی نتفلیکس این اثر در آوریل ۲۰۲۰ میلادی به کارگردانی کینجی کامی‌یاما و  شینجی آراماکی از این شبکه پخش می‌شود. لازم به ذکر است که آتسوکو تاناکا صداگذار شخصیت اصلی این سری خواهد بود. او پیش‌تر انیمه‌هایی مانند Devil May Cry، The Heroic Legend of Arslan و حتی قسمت‌های قبلی سری Ghost in the Shell حضور داشت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا