برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازی بعدی ناتی داگ هیجان‌انگیزترین ساخته این استودیو خواهد بود

تعریف دوباره درک گیمرها از بازی‌ها

بازی بعدی ناتی داگ هیجان‌انگیزترین ساخته این استودیو خواهد بود ۰ ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی بعدی ناتی داگ

بر اساس اظهارات نیل دراکمن، بازی بعدی ناتی داگ هیجان‌انگیزترین ساخته این استودیو بوده که درک گیمرها از بازی‌ها را از نو تعریف خواهد کرد.

حدود چهار سال از انتشار آخرین بازی بزرگ ناتی داگ می‌گذرد و طبق اعلام این استودیو، توسعه‌دهندگان در حال حاضر روی ساخت چند پروژه جدید مشغول به کار هستند؛ هرچند که این پروژه‌ها هنوز معرفی نشده‌اند و جزئیات خاصی از آن‌ها در دسترس هوادارها قرار نگرفته است.

در همین راستا، ساعاتی پیش آقای نیل دراکمن، مدیر ارشد استودیوی ناتی داگ در جریان نشست استراتژی سونی و نمایش هدف سرگرمی خلاقانه به پروژه بعدی خود اشاره کرد. به گفته او، بازی بعدی ناتی داگ هیجان‌انگیزترین ساخته آن‌ها بوده که قرار است درک گیمرها از بازی‌ها را بار دیگر از نو تعریف کند.

نیل دراکمن در این زمینه توضیح می‌دهد:

من در حال حاضر برای بازی بعدی هیجان‌زده هستم و به نظر می‌رسد که هیجان‌انگیزترین ساخته ما است. بی‌صبرانه منتظر دیدن عملکرد بازی بعدی استودیو هستم؛ به خصوص که  بازی بعدی ما تحت تاثیر موفقیت لست آف آس قرار گرفته و این اتفاق می‌تواند درک گیمرها از بازی‌ها را دوباره تعریف کند.

در ادامه این صحبت‌ها، نیل دراکمن از اهمیت ارائه تجربه‌های جدید سخن گفت. به گفته او، برای یافتن ایده‌های جدید که مورد استقبال بازیکن‌ها قرار بگیرد، باید ریسک کرد. به گفته دراکمن، در حالی که ناتی داگ سری آنچارتد را در اختیار داشت، برای ارائه یک تجربه جدید به سراغ توسعه بازی The Last of Us رفت.

این کارگردان خلاق مدعی است که برخی از شرکت‌ها به خاطر تضمین سود صرفا روی فرنچایزهای قدیمی خود تمرکز می‌کنند. این در حالی است که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی اجازه می‌‎دهد که سازندگان روی ایده‌های جدید خود کار کنند. به عقیده نیل دراکمن، هنر نیاز به ریسک دارد و نمی‌توان موفقیت آن را به درستی پیش‌بینی کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments