1%
  • 10/10

ساخت بازی The Last of Us Part 3 رسما تایید شد

طرح مفهومی و ایده‌ها

ساخت بازی The Last of Us Part 3 رسما تایید شد ۱ ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
ساخت The Last of Us 3

نیل دراکمن، مدیر ناتی داگ ساعاتی پیش در پیامی رسما ساخت بازی مورد انتظار The Last of Us Part 3 را مشخص کرد.

محبوبیت مجموعه لست آف آس برهیچکس پوشیده و پنهان نیست؛ فرنچایزی که تا به امروز دو قسمت از آن روانه بازار شده و بسیاری از هوادارها برای معرفی دنباله آن و تجربه ماجراجویی الی لحظه‌شماری می‌کنند. در همین حین، در حالی که تاکنون حدس و گمان‌های مختلفی در رابطه با این بازی مطرح شده، اما ساعاتی پیش ساخت بازی توسط ناتی داگ رسما تایید شد.

به بیان دقیق‌تر، با پخش مستند ساخت بازی لست آف آس ۲ از طریق یوتیوب، آقای نیل دراکمن در گفت‌وگویی خاطرنشان کرد که اگرچه در طول سال‌های اخیر ایده و مفهومی برای قسمت سوم بازی در دست نبود، اما در حال حاضر ایده‌هایی برای ساخت دنباله این سری در اختیار دارد که از نظر او، به اندازه بازی‌های پیشین جذاب به نظر می‌رسد.

نیل دراکمن در این زمینه توضیح می‌دهد:

من برای مدت‌ها به این موضوع فکر می‌کردم که آیا ایده و مفهومی وجود دارد؟ که برای سال‌ها نتوانستم جوابی برای آن پیدا کنم. اما این موضوع اخیرا تغییر کرده است.. من در حال حاضر یک داستان مشخص در ذهن ندارم، اما ایده‌ و مفهومی وجود دارد که از نظر من به اندازه بازی اول و دوم جذاب به نظر می‌رسد. این ایده در حالی که به تنهایی مستقل است، در راستای دو نسخه قبل قرار می‌گیرد. بر این اساس، فکر می‌کنم یک فصل دیگر برای داستان بازی وجود دارد.

بهتر است بدانید که فاصله زمانی میان عرضه نسخه اول و دوم مجموعه، هفت سال است. اگر ناتی داگ با همین رویکرد به توسعه مجموعه بپردازد، انتظار می‌رود قسمت دوم این فرنچایز در سال ۲۰۲۷ میلادی و در اواخر چرخه عمر کنسول پلی استیشن 5 روانه بازار شود.

لازم به ذکر است که مستند ساخت لست آف آس ۲ با نام Grounded 2: Making The Last of Us Part 2 شناخته می‌شود که نگاهی اجمالی به مراحل تولید بازی نظیر موشن کپچر، صحبت‌های نیل دراکمن و تروی بیکر و همچنین مشکلات پیش آمده ناشی از شیوع جهانی ویروس کرونا دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments