1%
  • 0/10

آیا استودیوی ناتی داگ روی پروژه‌‌‌ی جدیدی کار می‌کند؟

سازندگان لست اف آس چه چیزی را توسعه می‌دهند؟

آیا استودیوی ناتی داگ روی پروژه‌‌‌ی جدیدی کار می‌کند؟ ۰ ۲۱ دی ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید ناتی داگ

به احتمال زیاد اگر از طرفداران بازی‌هایی هم‌چون The Last of Us و Uncharted سوالی در رابطه با پروژه‌ی جدید استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) بپرسید، بسیار هیجان‌زده شوند و از ویژگی‌های ‌آثار ذکر شده صحبت کنند. آیا اطلاعاتی از پروژه‌ی جدید این استودیو در دسترس داریم؟ همراه رسانه سرگرمی باشید.

سال گذشته، سال سخت و پر استرسی برای توسعه‌دهندگان بازی The Last of Us Part II بوده است؛ از تاخیرهای ناراحت کننده تا تحدید سازندگان اثر به دلیل نوع روایت داستان و در آخر، فشار زیاد انتشار بازی The Last of Us 2 روی عوامل تولید و نشر، روزها و ماه‌های ناهنجاری را برای این استودیو خلق کردند. حال با شروع سال جدید میلادی به نظر می‌رسد ناتی داگ روی پروژه‌ای کار می‌کند که ما از آن بی‌اطلاع هستیم اما با استفاده از نشانه‌های موجود، می‌توانیم به یک جمع‌بندی کلی برسیم.

در اواخر سال ۲۰۲۰ بود که تعدادی از توسعه‌دهندگان و عوامل استودیوی بازی‌سازی ناتی داگ ارتقاء شغلی داشتند، از جمله‌ی این افراد نیل دراکمن (Neil Druckman) کارگردان بازی لست اف آس 2 بود که به درجه‌ی ریاست این استودیو منصوب شد. همچنین ریچارد کمبیر (Richard Cambier) و وینت آگاروال (Vinit Agarwal) از توسعه‌دهندگان این استودیو بودند که در حال‌حاضر به عنوان کارگردانان و رهبران استودیوی ناتی داگ مشغول فعالیت هستند؛ این دو نفر رهبری دو تیم مختلف از این استودیو را بر عهده دارند، به همین دلیل ممکن است هر کدام از این تیم‌ها در حال توسعه‌ی محصولی جدا باشند.

در اینجا سوالی پیش می‌آید که رهبران جدید ناتی داگ چه پروژه‌ای را در دست دارند؟ آگاروال در گذشته اعلام کرده بود که علاقه‌ی ‌زیادی به ساخت یک بازی چند نفره دارد. همچنین استودیوی ناتی داگ در ماه‌های اخیر آگهی‌های زیادی مبنی‌بر استخدام توسعه‌دهندگان جدید منتشر کرده است که همین موضوع، نشانه‌ی مهمی در مورد توسعه‌ی چندین بازی هم‌زمان در این استودیو حساب می‌شود.

حتی اگر ناتی داگ روی چند پروژه‌ی هم‌زمان کار کند دلیل نمی‌شود که از بازی لست اف آس 2 دست بکشد. در سال ۲۰۱۹ مشخص شد که عرضه‌ی حالت چند نفره‌ این بازی لغو شده و منتشر نخواهد شد اما توسعه‌ی آن به طور کلی منتفی نشده است. با تمامی این موارد و طبق اطلاعات منتشر شده، حالت چند نفره‌‌ لست اف آس 2 در حال توسعه است و قرار است بسیار بهتر از بخش چند نفره نسخه‌ی اول باشد اما زمان دقیقی برای عرضه‌ی این حالت وجود ندارد.

به نظر شما ناتی داگ روی چه پروژه‌ای کار می‌کند؟ نظرتان را با ما و دیگر کاربران سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments