تاریخ انتشار اسپین آف ناروتو به صورت رسمی اعلام شد

داستان جدید شخصیت قدیمی!

اسپین آف ناروتو

تاریخ انتشار اسپین آف ناروتو که در مورد میناتو و از مانگاکای اصلی سری ماساشی کیشیموتو بوده، بالاخره اعلام شد. مانگای جدید ناروتو تک شات بر اساس میناتو، چهارمین هوکاگه، تابستان امسال منتشر می‌شود و اطلاعات مربوط به تاریخ انتشار رسمی ثابت می‌کند که طرفداران مدت زیادی منتظر نخواهند بود. 

در جشن بیستمین سالگرد مانگا، یک نظرسنجی در سراسر جهان انجام شد و در این نظرسنجی از علاقه مندان به سری پرسیده شد که شخصیت ناروتو مورد علاقه آنها کیست. در حالی که نتایج نظرسنجی محبوبیت هر کشور حتی خالق ناروتو را متعجب کرد، اما چهارمین هوکاگه میناتو نامیکازه (Minato Namikaze)، شخصیت محبوب ناروتو در جهان بود و یک مانگای وان-شات جدید از خالق سری، ماساشی کیشیموتو (Masashi Kishimoto) را برای طرفداران به ارمغان آورد.

قرار است اسپین آف ناروتو در تاریخ ۱۸ جولای ۲۰۲۳ (۲۷ تیر ۱۴۰۲) منتشر شود. این خبر هیجان انگیز در وب سایت رسمی ناروتو منتشر شده و و این مانگای پنجاه و پنج صفحه‌ای وان شات در شماره ویژه ۵۵ سالگرد Weekly Shonen Jump منتشر خواهد شد که مسئول عرضه سری‌های معروفی مانند Dragon Ball و One Piece در جهان بوده است. 

عنوان رسمی انگلیسی و تاریخ انتشار ترجمه هنوز به اشتراک گذاشته نشده؛ اما عنوان اصلی مانگا یعنی «Naruto Gaiden – Uzu no Naka no Tsumujikaze» می‌تواند گرداب در دل گردباد ترجمه شود. با این حال، مانند نسخه‌های رسمی انگلیسی Shonen Jump، احتمالاً هفته آینده انتشار به زبان انگلیسی در دسترس خواهد بود.

در پوستر جدیدی که به همراه این خبر منتشر شده نسخه جوان‌تری از میناتو را نسبت به آنچه در این مجموعه مشاهده می‌شود، نشان می‌دهد. از زمان اعلام خبر، حدس و گمان‌هایی درباره نوع داستانی که این مانگا روایت خواهد کرد، افزایش یافته است. 

با این حال، اخبار اخیر شامل یک خلاصه کوتاه بود که می‌گفت: “داستان میناتو نامیکازه (چهارمین هوکاگه) که در مسابقه محبوبیت جهانی شخصیت NARUTOP99 مقام اول را کسب کرد! میناتو چه نوعی از نینجوتسو را ساخت؟!” در کل به نظر می‌رسد که این وان شات حول سال‌های جوانی میناتو می‌چرخد و حتی شاید به این بپردازد که پدر ناروتو چطور The Rasengan را ابداع کرد.

در این نظرسنجی رسمی محبوبیت شخصیت‌های ناروتو در سراسر جهان بیش از ۴.۵ میلیون رای داشت که میناتو نامیکازه با نزدیک به ۱۷ درصد آرا مقام اول را به دست آورد؛ ایتاچی اوچیها مقام دوم و ساکورا هارونو مقام سوم را کسب کردند. قبل از شروع نظرسنجی، اعلام شده بود که برنده آن مانگای وان شات و اسپین آف ناروتو را که توسط خالق ناروتو نوشته و کشیده شده است، دریافت خواهد کرد. 

این خبر برای کسانی که از Boruto به اندازه ناروتو یا Naruto Shippuden لذت نبرده‌اند، شنیدن اینکه یک شخصیت قدیمی، داستان و سری جدیدی را خواهد داشت، بسیار هیجان انگیز بود.

4.1 7 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا