بازی My Friend Pedro این هفته برای PS4 منتشر خواهد شد

به‌زودی کاربران پلی‌استیشن 4 هم از تجربه‌ی این عنوان جذاب لذت خواهند برد

شرکت Devolver Digital اعلام کرد که بازی My Friend Pedro را طی همین هفته برای پلتفرم PS4 منتشر خواهد کرد تا بدین ترتیب کاربران پلی‌استیشن 4 هم از تجربه‌ی آن محروم نمانند.

بازی مستقل My Friend Pedro ساخته شده توسط استودیوی DeadToast Entertainment در سبک اکشن پلتفرمر دوبعدی، خرداد سال گذشته برای رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ منتشر شد و توانست عملکرد خوبی از خود به جای بگذارد. چیزی که این بازی را خاص می‌کند، فرم اکشن آن است که مخاطب را یاد بازی Max Payne می‌اندازد. این عنوان در آذر پارسال برای ایکس‌باکس وان هم منتشر شده بود تا بدین ترتیب تنها پلتفرم پلی‌استیشن 4 دستش از آن کوتاه باشد، اما خوشبختانه انتظار برای کاربران این پلفترم در هفته‌ی به اتمام می‌رسد.

بازی My Friend Pedro در تاریخ دوم آپریل (چهاردهم فروردین) برای PS4 منتشر می‌شود و بالاخره می‌توانید روی کنسول نسل هشتمی سونی هم از آن لذت ببرید. نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 شامل موارد اضافه‌ای هم خواهد بود که شامل محتوای Code Yellow می‌شود. این محتوا چهارده Modifier به بازی اضافه کنید که با استفاده از آن‌ها می‌توانید برخی تنظیمات را شخصی‌سازی کنید و تجربه‌ی بازی را به صورت دلخواه خود رقم بزنید. مثلا تیر را بی‌نهایت کنید، سرعت حرکت کاراکتر یا دشمنان را تغییر دهید یا جان کاراکتر تنها با یک تیر تمام شود. محتوای Code Yellow مواردی چون تایمر درون بازی، قابلیت پنهان کردن HUD و امکانات دیگر را در اختیارتان قرار می‌دهد.

شرکت Devolver Digital تریلری از گیم‌پلی نسخه‌ی PS4 بازی هم منتشر کرده است که می‌توانید در بالا مشاهده کنید. پنجشنبه‌ی این هفته منتظر انتشار این عنوان برای پلی‌استیشن 4 باشید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا