بازیکنان خواهان اضافه شدن اپراتورهای MW 2019 به Modern Warfare 2 هستند

برخی از محبوب‌ترین اپراتورها باید بازگردند

اضافه شدن اپراتورهای MW 2019 به Modern Warfare 2

بازیکنان مجموعه Call of Duty اخیرا خواهان اضافه شدن اپراتورهای MW 2019 به  Modern Warfare 2 شده‌اند. آن‌ها امیدوار هستند که بتوانند در نسخه جدید این سری با اپراتورهای محبوبی مثل وایت (Wyatt) و مارا (Mara) بازی را تجربه کنند.

طرفداران و بازیکنان بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 اخیرا به انجمن ردیت (Reddit) رفته‌اند تا خواستار اضافه شدن اپراتورهای MW 2019 به Modern Warfare 2 شوند. اگر چه بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 با فهرستی چشمگیر از ۲۵ اپراتور مختلف از جمله مبارزان نمادین گروه ضربت ۱۴۱ (Task Force 141) مثل گوست (Ghost) و سوپ مکتاویش (Soap MacTavish) عرضه شده است، اما طرفداران امیدوارند تا برخی از اپراتورهای بازی Call of Duty: Modern Warfare 2019 به این عنوان بازگردند تا باز هم این فرصت را پیدا کنند با اپراتورهای مورد علاقه خود مانند وایت و مارا این نسخه جدید را تجربه کنند. در حالی که هیچ بیانیه رسمی‌ای از سوی شرکت اکتیویژن (Activision) و استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) ارائه نشده است، ممکن است امیدهایی برای طرفداران وجود داشته باشند که علاقه به اضافه شدن اپراتورهای MW 2019 به Modern Warfare 2 دارند.

طرفداران شخصیت‌های سوپ، گوست و کاپیتان پرایس (Captain Price) را به عنوان شخصیت‌های اصلی مجموعه Call of Duty: Modern Warfare می‌شناسند، اما در طول ساعت‌های بی‌شماری که در بخش چند نفره این عنوان به همراه اسپین‌آف بتل رویالی آن یعنی Call of Duty: Warzone صرف می‌کنند، برای بازیکنان آسان است که به یکسری اپراتورهای خاص وابسته شوند. بازیکنان از طیف وسیعی از اپراتورها برای بازی لذت برده‌اند که هر کدام از طراحی‌ها و ویژگی‌های متمایزی برخوردار هستند و برخی حتی با داستان پس‌زمینه‌ای همراه هستند که به خط داستانی سری Call of Duty: Modern Warfare نیز مرتبط هستند.

بازیکنان عنوان Call of Duty: Modern Warfare 2 در انجمن ردیت ابراز تمایل کرده‌اند که اپراتور استرالیایی مورد علاقه طرفداران یعنی جکسون وایت (Jackson Wyatt) در به‌روزرسانی‌های آینده بازگردد. وایت در حال حاضر بخشی از فهرست اپراتورهای Call of Duty Mobile است، اما بازیکنان هفته گذشته متوجه پرتره وایت در انتخاب پوسته اپراتور کلئو (Kleo) در بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 شده‌اند. این امکان وجود دارد که پرتره وایت اشاره‌ای به بازگشت این اپراتور داشته باشد، اما دیگر طرفداران در انجمن ردیت اشاره کردند که شاید هیچ وقت شاهد چنین اتفاقی نباشیم. یکی از طرفداران در این رابطه در ردیت با انتشار عکسی از وایت گفت:

من شک دارم که این کار را انجام دهند، اما واقعا امیدوارم که برخی از اپراتورهای قدیمی را از Modern Warfare 2019 بازگردانند. وایت اپراتور مورد علاقه من بود.

در حالی که بازیکنان باید منتظر بمانند و ببینند که آیا وایت در Call of Duty: Modern Warfare 2 بازخواهد گشت یا خیر، اما اخیرا تائید شده است که یک اپراتور محبوب دیگر واقعا قرار است تا بازگردد. اپراتور مارا که اولین بار در بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 ظاهر شده بود، به یکی از محبوب‌ترین اپراتورهای این عنوان تبدیل شد. حالا بازیگر نقش مارا، اکس زدرا (Alex Zedra) در حساب تیک‌تاک (TikTok) خود رسما بازگشت این اپراتور را تائید کرد و گفت که به طور رسمی می‌تواند این خبر را تائید کند. با این حال او هیچ اطلاعاتی از این که چه زمانی این اپراتور دوباره در دسترس قرار می‌گیرد، به اشتراک نگذاشت.

بازی Call of Duty: Warzone 2.0 اخیرا مدتیست که منتشر شده، با این حال بازیکنان این عنوان در هفته‌های اخیر با باگ‌های زیادی مواجه شده‌اند که البته مشکل چندانی را برای بازی ایجاد نکرده‌اند و تا به اینجا این اثر توانسته تا موفقیت بزرگی برای شرکت اکتیویژن باشد. عنوان Call of Duty: Warzone 2.0 تنها در پنج روز پس از عرضه، توانست تا بیش از ۲۵ میلیون بازیکن را جذب کند و در حال حاضر اوج تعداد بازیکنان آن ۴۸۸۸۹۷ بازیکن است که این تعداد در ماه گذشته به دست آمد. واضح است که اکتیویژن بار دیگر غول بزرگی را در دستان خود دارد. قبلا در بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 شاهد بازگشت شخصیت فرح (Farah) به عنوان یک اپراتور بودیم، احتمالا قدم منطقی بعدی برای پاسخ به تقاضای طرفداران، معرفی مجدد اپراتورهای قدیمی هستند که می‌توانند باعث موفقیت چشمگیر Call of Duty: Warzone 2.0‌ شوند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اس و اکس‌باکس سری اکس در دسترس است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا