تیزر سریال Ms. Marvel با نمایش قدرت‌های ابرقهرمان جدید منتشر شد

اولین ابرقهرمان مسلمان MCU

در رویداد رسمی دیزنی، تیزر سریال Ms. Marvel پس از مدت‌ها انتظار منتشر شد تا بالاخره شاهد نگاهی دقیق‌تر به کامالا خان (Kamala Khan) و قدرت‌های او در دنیای سینمایی مارول باشیم.

کامالا خان شخصیتی است که در دنیای مارول اولین بار در شماره ۱۴ کمیک Captain Marvel به عنوان یک دختر نوجوان پاکستانی-آمریکایی معرفی شد. کامالا یک مسلمان است که در نیو جرسی زندگی می‌کند و طرفدار پر و پا قرص کاپیتان مارول یا همان کارول دانورز (Carol Danvers) بوده که دوست دارد روزی مثل او ابرقهرمان شود؛ غافل از اینکه او خودش به یک Inhuman (نا‌ انسان) تبدیل شده و قابلیت‌ها و ویژگی‌های جالبی را خواهد داشت! او در همان سن نوجوانی موفق می‌شود تا بالاخره این قدرت‌های خود را به دست گرفته و کنترل کند، همچنین پس از گذشت مدتی او نهایتا با کاپیتان مارول هم آشنا می‌شود و حتی در مبارزه‌های مختلف به او کمک هم کرده است! با این حساب، روایت زندگی کامالا ارزش این را دارد که به دنیای سینمایی مارول اضافه شود و در کنار سایر ابرقهرمانانی مثل پیتر پارکر قرار بگیرد.

در واقع سال ۲۰۱۹ اعلام شد که سریالی بر پایه داستان زندگی شخصیت میس مارول ساخته می‌شود که کارگردان آن هم بیشا کی علی (Bisha K. Ali) خواهد بود. سپس در سال ۲۰۲۰ ایمان ولانی (Iman Velani) برای ایفای نقش میس مارول رسما اعلام شد و طی چند ماه فیلمبرداری پروژه نیز به اتمام رسید. با این وجود حتی با اتمام فیلمبرداری، باز هم به دلیل آنکه فیلم The Marvels برای اکران در سال ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده و میس مارول هم در آن حضور دارد، تاریخ پخش سریال Ms. Marvel نیز به تابستان سال ۲۰۲۲ موکول شده است، در حالی که هم‌اکنون کمترین اطلاعات درباره داستان این سری جدید در دسترس کاربران قرار دارد!

پیش از آنکه ویدیو فوق منتشر شود، ما تنها می‌دانستیم که بازیگر نقش اصلی کیست و اینکه داستان درباره دوران نوجوانی میس مارول خواهد بود. با این حال بالاخره در تیزر سریال Ms. Marvel می‌توانیم استفاده از قدرت‌ها و برخی جزئیات بیشتر از این مجموعه را ببینیم که شامل رفتن کامالا به حالت باینری و نگاهی اولیه به ایده او برای ساخت لباس ابرقهرمانی خود است که کپی برابر اصل کاپیتان مارول خواهد بود. البته لباس اصلی و نهایی این شخصیت در تصاویر قبلی منتشر شده بهتر دیده می‌شود، اما در اینجا متوجه می‌شویم که ظاهرا نحوه گرفتن قدرت‌ها و شروع کار میس مارول مد نظر سازندگان بوده است.

سریال Ms. Marvel برای پخش در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۲۲ از شبکه استریم دیزنی پلاس در نظر گرفته شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا