بازیگر نقش میس مارول با اکانت ناشناس با طرفداران سریال گفت‌وگو می‌کرد

صحبت‌های جدید و افشای جالب میس مارول

بازیگر نقش میس مارول با اکانت ناشناس با طرفداران سریال گفت‌وگو می‌کرد

ایمان ولانی (Iman Vellani)، بازیگر نقش میس مارول در سریال Ms. Marvel در طی مصاحبه‌ای فاش کرد، با اکانت ناشناس با کاربران رسانه اجتماعی درباره سریال گفت‌وگو می‌کرده است.

به‌تازگی سریال میس مارول به کارگردانی بیشا کی علی (Bisha K. Ali) پخش خود را در شبکه دیزنی پلاس به اتمام رسانده است. همانطور که اطلاع دارین این هفتمین مجموعه تلویزیونی است که در دنیای مارول جریان دارد و داستان آن براساس کمیک کامالا خان یا به اصطلاح میس مارول از مارول کامیکس برگرفته شده است. ایمان ولانی، بازیگر نقش کامالا خان در این مجموعه در مصاحبه‌ای که اخیرا داشته اعلام کرد، در ردیت با اکانت ناشناس با طرفداران سریال به گفت‌وگو می‌پرداخته و با کاربران ردیت که در رابطه با سریال نظرات و تئوری‌هایی می‌دادند، بحث می‌کرد.

همچنین بازیگر نقش میس مارول خاطراتی از دوران نوجوانی خود که پول‌هایش را برای کمیک‌های مرد آهنی خرج می‌کرد و مشاهده اولین حضور کاراکتر میس مارول در نخستین شماره جلد Ironheart، و علاقمند شدن به این شخصیت را در طول مصاحبه خود تعریف کرد. ولانی به‌ عنوان طرفدار پر و پاقص دنیای مارول و شخصیت میس مارول واقعا به‌ خوبی توانسته در لباس کامالا خان ایفای نقش کند و قرار است نقش خود را در فیلم The Marvels که دنباله‌ای بر کاپیتان مارول است ادامه دهد. در این فیلم همچنین شاهد بازگشت بری لارسون (Brie Larson) در لباس کاپیتان مارول خواهیم بود و این احتمال وجود دارد که این شخصیت در فیلم‌های آینده دنیای مارول نیز بیشتر حضور پیدا کند.

فیلم The Marvels در تاریخ ۲۸ جولای ۲۰۲۳( ۱ مرداد ۱۴۰۲) در پرده نقره‌ای سینما اکران خواهد شد و همچنان خبری از فصل دوم سریال Ms. Marvel اعلام نشده است و باید تا بعد از اکران فیلم The Marvels صبر کرد.

نظر شما درباره ایمان ولانی و بازیگری وی در نقش میس مارول چیست؟ آیا فصل دوم سریال Ms. Marvel پس از اکران فیلم The Marvels معرفی می‌شود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا