بازی جدید Mortal Kombat معرفی شد

مبارزات گروهی و آنلاین

بازی جدید Mortal Kombat

بازی جدید Mortal Kombat با نام Mortal Kombat: Onslaught این هفته در بحبوحه سی‌امین سالگرد این فرنچایز معرفی شد و قرار است انقلابی در بازی‌های مورتال کمبت آینده ایجاد کنند.

این عنوان سبک مبارزه‌ای مورد انتظار که قرار است در سال ۲۰۲۳ منتشر شود، همانطور که طرفداران ممکن است از نام آن حدس زده باشند، به شکل بازی‌های معمول این مجموعه نخواهد بود و با قسمت قبلی Mortal Kombat 11 از بسیاری لحاظ فرق می‌کند. ناشران خبر داده‌اند که Mortal Kombat: Onslaught یک بازی نقش‌آفرینی کلکسیونی خواهد بود که تنها برای پلتفرم‌های تلفن‌های همراه عرضه می‌شود، اگرچه جزئیات دقیق در مورد تجربه واقعی و گیم ‌پلی آن  هنوز به اشتراک گذاشته نشده‌اند.

به همراه خبر ساخت بازی سایتی برای آن نیز راه‌اندازی شد که اولین تصاویر از این عنوان تلفن همراه را نشان می‌داد. تعدادی از شخصیت مختلف محبوب مانند رایدن (Raiden)، ساب زیرو (Sub-Zero)، اسکورپیون (Scorpion) و غیره در این عکس‌ها نشان داده شدند. با این همه اطلاعات زیادی در مورد گیم‌ پلی به طرافداران داده نشد به جز یک خط کوتاه در یک بیانیه مطبوعاتی که بیان می‌کرد بازی شامل اولین تجربه داستانی سینمایی انحصاری موبایل برای این فرنچایز می‌شود که در آن بازیکنان باید تیمی از مبارزان را از فهرست گسترده‌ای از شخصیت‌ها بسازند و آن‌ها را در نبردهای گروهی عظیم در زمان مورد نیاز آزاد کنند تا از به پا شدن یک تهدید شوم و خطرناک در سراسر قلمروها جلوگیری کنند.

اد بون (Ed Boon)، خالق و چهره اصلی پشت پرده بازی‌های مورتال کامبت، در همان بیانیه مطبوعاتی گفت که گروه ندر رلم (NetherRealm Studios) به دنبال این است که به ماهیت اصلی مجموعه وفادار بماند و در عین حال با چیزهایی مانند سبک RPG موبایل به قلمرو جدیدی وارد شود.

بون اضافه کرد که گروه او در حال جابه‌جا کردن مرزهای فرنچایز هستند تا به بازیکنان این امکان را داده شود که این مجموعه را به روش‌های جدید تجربه کنند، در حالی که همچنان به ماهیت اصلی و آشنا آن دسترسی داشته باشند. با قسمت جدید، سازندگان مورتال کامبت را به یک مجموعه RPG استراتژیک تبدیل می‌کنند که مبتنی بر کار تیمی است و با نبردهای چالش ‌برانگیز گروهی طرفداران جدید و قدیمی را راضی نگه می‌دارند.

هر زمان که برادران وارنر و گروه ندر رلم آماده باشند تا در مورد بازی جدید Mortal Kombat اطلاعات بیشتری را به اشتراک بگذارند، سایت جدید مکانی خواهد بود برای انتشار آن اخبار. در حال حاضر در این سایت گزینه ای برای وارد کردن ایمیل ساخته است که طرفداران می‌توانند مطمئن شوند که از اخبار مربوط به بازی جدید قبل از عرضه آن مطلع می‌شوند. هنوز تاریخ انتشار مشخصی اعلام نشده است، اما قرار بر این است که در سال ۲۰۲۳ عرضه شود.

نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا مبارزات گروهی و حتی آنلاین آن می‌توانند به محبوبیت مورد انتظار برسند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا