1%
  • 0/10

اولین نگاه به جانی کیج در تصویر پشت صحنه فیلم Mortal Kombat 2

بازیگر محبوب The Boys این نقش را بر عهده دارد

اولین نگاه به جانی کیج در تصویر پشت صحنه فیلم Mortal Kombat 2 ۰ ۲۹ دی ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
پشت صحنه فیلم Mortal Kombat 2

تاد گارنر، تهیه کننده آمریکایی چندی پیش تصویر پشت صحنه فیلم Mortal Kombat 2 را منتشر کرد که اولین نگاه به جانی کیج محسوب می‌شود.

وارنر سعی کرد مجموعه فیلم‌های مورتال کامبت را با Mortal Kombat 2021 به ریشه‌های خود بازگرداند و تا حدودی هم موفق بود. هر چند، غیبت شخصیت جانی کیج و تنها اشاره به او در صحنه‌های پایانی انتقادهای فراوانی را از سوی طرفداران روانه سازندگان کرد.

جانی کیج یکی از ۷ شخصیتی است که در نسخه اول سری بازی‌های Mortal Kombat حضور داشت. همچنین اشاره‌ای به برنامه ریزی‌های اولیه سازندگان بازی محسوب می‌شود. آن‌ها قصد داشتند ژان کلود ون دام (Jean-Claude Van Damme) را بعنوان یک شخصیت قابل کنترل در نسخه اول داشته باشند اما این اتفاق بنا به دلایلی رخ نداد. پس از اینکه به هدف خود نرسیدند، تصمیم گرفتند شخصیتی را با الهام از او ساخته و در بازی قرار دهند. نتیجه اتخاذ چنین تصمیمی، شخصیت جانی کیج بود.

تاد گارنر (Todd Garner) اخیراً تصویر پشت صحنه فیلم Mortal Kombat 2 را در اکانت ایکس (توییتر سابق) خود به اشتراک گذاشته است. این تصویر را می‌توان نخستین نگاه به ظاهر جانی کیج در قسمت دوم در نظر گرفت:

تاد گارنر یکی از تهیه کنندگان مجموعه فیلم‌های مورتال کامبت بوده و فعالیت زیادی در شبکه‌های اجتماعی دارد. پروژه هم اکنون در فاز فیلمبرداری بوده و همین موضوع شرایطی را برای گارنر مهیا کرده تا عکس‌های متعددی را از روند ساخت به اشتراک بگذارد. اگرچه عکس‌های او بازیگران را با لباس و گریم حین نقش آفرینی نشان نمی‌دهد، نکات قابل توجهی را در خود جای داده‌اند.

با توجه به تصاویر قدیمی، می‌توان نتیجه گرفت جانی کیج در فیلم Mortal Kombat 2 موهایی بلوند خواهد داشت؛ شخصیتی که نقش آن را کارل اربن (Karl Urban)، بازیگر بیلی بوچر در The Boys ایفا می‌کند. همچنین بنظر می‌رسد مخاطبان در قسمت دوم بالاخره به ندررلم (Netherrealm) خواهند رفت.

فیلم مورتال کامبت 2 در حال حاضر تاریخ اکران ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments