تماشا کنید: تریلر جدید شخصیت جوکر در بازی Mortal Kombat 11

ظاهر جدید جوکر!

استودیو ندررلم، تریلر جدیدی از شخصیت جوکر در بازی Mortal Kombat 11 را منتشر کرده است.

به تازگی، استودیو ندررلم، سازنده مجموعه بازی‌های مبارزه‌ای همچون Mortal Kombat و Injustice، تریلر جدیدی از کاراکتر جوکر در بازی Mortal Kombat 11 منتشر کرده است. در این تریلر که از طریق فروشگاه پلی‌استیشن استور دردسترس کاربران قرار گرفته، شاهد تغییرات کلی در ظاهر و طراحی جوکر هستیم. لازم به ذکر است که کاراکتر قابل بازی جوکر به صورت یک بسته الحاقی عرضه شده است و بازیکنان برای تجربه مبارزه با این کاراکتر علاوه بر بازی اصلی، باید این بسته الحاقی را هم به صورت جداگانه خریداری کنند.

در بخش خریداری بسته‌الحاقی جوکر، توضیحاتی درباره این کاراکتر ارائه شده است که در زیر می‌توانید آن را مطالعه کنید:

غیر قابل پیش‌بینی، خشن و به شدت خطرناک؛ جوکر دارای شخصیت شروری است. او رابین را به قتل رسانده، بت‌گرل را زمین‌گیر کرده و افراد زیادی از دنیای DC را به مرز نابودی کشانده است. حالا او آخرین مبارزی است که به بازی Mortal Kombat اضافه خواهد شد.

کاراکتر جوکر برای اولین بار در تاریخ ۲۸ ژانویه ۲۰۲۰ (۸ بهمن ماه ۱۳۹۸) دردسترس بازیکنان Mortal Kombat 11 قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که او، چهارمین کاراکتری است به صورت بسته الحاقی به بازی Mortal Kombat 11 اضافه می‌شود. جالب است بدانید که این اولین بار نیست که Joker در یک بازی مبارزه‌ای حضور دارد؛ پیش از این شاهد حضور جوکر در نسخه اول و دوم بازی Injustice بودیم و حالا شاهد حضور او به عنوان مهمان در Mortal Kombat 11 هم هستیم.

بازی Mortal Kombat 11 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی دردسترس است. این بازی سبک مبارزه‌ای که آخرین نسخه از مجموعه Mortal Kombat به‌حساب می‌آید، توانست با بازخوردهای مثبتی از سوی منتقدین و البته گیمرها مواجه شود. همچنین این بازی توانست عملکرد بسیار خوبی از حیث فروش داشته باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا