احتمال حضور یکی از شخصیت‌های فیلم ترمیناتور در بازی Mortal Kombat 1

شخصیت T-1000 در راه است؟

شخصیت T-1000 در بازی Mortal Kombat 1

شواهد امر گویای این موضوع است که شخصیت T-1000 از فیلم ترمیناتور در آینده به بازی Mortal Kombat 1 اضافه می‌شود.

بازی مورتال کامبت ۱ در زمان عرضه شامل ده‌ها مبارز پرطرفدار و قدیمی می‌شود، با این حال استودیو ندررلم همچنان به دنبال ارائه شخصیت‌‎های جدید برای بازیکن‌ها است؛ به طوری که در اولین بسته‌ الحاقی بازی میزبان پیس میکر، هوم‌لندر و اومنی من در این بازی خواهیم بود.

در این میان، به نظر می‌رسد که یکی از شخصیت‌های آینده بازی، کاراکتر T-1000 از فیلم سینمایی ترمیناتور خواهد بود. ماجرا از این قرار است که مورگادو، صداپیشه شخصیت رپتایل در مورتال کامبت ۱، به تازگی در گفت‌وگویی سهوا از ملاقات خود با بازیگران مختلف از جمله راندا رزی سخن گفت.

در همین حین، او خاطرنشان کرد که رابرت پاتریک اخیرا به استودیوی ندررلم مراجعه کرده تا به عنوان صداپیشه شخصیت T-1000 در بازی نقش‌آفرینی کند. بهتر است بدانید که رابرت پاتریک بازیگر اصلی این شخصیت در فیلم سینمایی ترمیناتور ۲ بوده و به همین خاطر، به نظر می‌رسد که در آینده شاهد حضور T-1000 در بازی Mortal Kombat 1 خواهیم بود. هرچند، این ادعا هنوز به صورت رسمی توسط ندررلم و شرکت وارنر برادرز تایید یا تکذیب نشده و تا اطلاع ثانوی در حد یک شایعه به شمار می‌رود.

فارغ از این کاراکتر، چند وقتی است که گزارش‌ها نشان می‌دهند نوب سایبوت، سایرکس، کونان بربر، گوست فیس (از سری فیلم‌های جیغ)، کیسی کیج، جید و کونگ جین در آینده در قالب دومین بسته الحاقی به مورتال کامبت ۱ اضافه می‌شوند. همچنین، احتمال حضور جان ویک در این بازی نیز چندان هم دور از انتظار نیست.

گفتنی است که بازی مورتال کامبت ۱ در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ و همچنین همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا