تماشا کنید: چهار تریلر جدید از گیم پلی Mortal Kombat 1 با محوریت نمایش شخصیت‌ها

سیندل، ژنرال شائو و رین

تماشا کنید: چهار تریلر جدید از گیم پلی Mortal Kombat 1 با محوریت نمایش شخصیت‌ها حمید توحیدلو ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ تریلر بازی

استودیو ندررلم ساعاتی پیش چهار تریلر جدید از گیم پلی بازی Mortal Kombat 1 به اشتراک گذاشت که به نمایش سه شخصیت سیندل، ژنرال شائو و رین می‌پردازد.

کمتر از یک ماه به انتشار جدیدترین بازی از سری مورتال کامبت باقی مانده و بسیاری از هوادارها برای تجربه آن روزشماری می‌کنند. در همین راستا، استودیو ندررلم با فاصله چند روز، ویدیوهای جدیدی از بازی به اشتراک می‌گذارد که در کنار نمایش گیم پلی، برخی از شخصیت‌های بازی را نیز به تصویر می‌کشد.

در تازه‌ترین این اقدام‌ها، ساعاتی پیش تیم سازنده چهار تریلر جدید از بازی مورتال کامبت ۱ منتشر کرد که به نمایش سه شخصیت پرطرفدار سیندل، ژنرال شائو و رین اختصاص دارد. اولین ویدیو مربوط به ژنرال شائو (General Shao) بوده که شاهد مکانیزم مبارزه و قدرت منحصر به فرد او هستیم.

ویدیوی دوم کماکان ژنرال شائو را نشان می‌دهد؛ با این تفاوت که این بار شاهد مبارزه او با باراکا هستیم. گفتنی است که پیش‌تر حضور باراکا در بازی تایید شده بود.

تریلر سوم به نمایش سیندل اختصاص دارد. سیندل یکی از کاراکترهای قدیمی سری مورتال کامبت به شمار می‌رود که برای اولین بار در بازی Mortal Kombat 3 وارد میدان شد. او در نقش مادر پرنسس کیتانا و همسر ناخواسته امپراتور شیطانی شائو کان است که بعد از داستان‌ها و ماجراجویی‌های مختلف، بار دیگر به این مجموعه بازگشته است.

چهارمین تریلر جدید از گیم پلی بازی Mortal Kombat 1 به نمایش رین می‌پردازد. رین در واقع فرزند یک خدا و یک انسان بوده که به یک قلمرو باستانی به نام ادنیا تعلق دارد.

در حالی که بازی جدید مورتال کامبت  شماری از مبارزهای قدیمی و جدید فرنچایز را در خود جا داده، اما باز هم جای خالی برخی از شخصیت‌های مهم و اصلی نظیر جید و سونیا در آن احساس می‌شود که ظاهرا این موضوع به خاطر غافل گیری بازیکن‌ها است تا فضای مناسبی برای حضور برخی از مبارزهای دیگر، به ویژه مبارزان نسخه سه بعدی مجموعه، مهیا شود.

بازی Mortal Kombat 1 در تاریخ ۱۹ سپتامبر سال جاری (۲۸ شهریور ماه) برای کنسول‌‎های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد. البته، در صورت پیش خرید نسخه کالکتور یا پریمیوم، به مدت چهار روز زودتر از زمان مقرر می‌توانید به بازی دسترسی داشته باشید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا