آیا شخصیت Morbius در فیلم Spider-Man: Homecoming حضور دارد؟

تئوری جدید طرفداران ادعا می‌کند که سونی از مدت‌ها قبل به فکر موربیوس بوده است

Morbius در Spider-Man: Homecoming

در تئوری جدیدی که از سوی طرفداران مارول مطرح شده است، شخصیت Morbius که به‌تازگی اولین تریلر فیلم اختصاصی‌اش منتشر شد، در فیلم Spider-Man: Homecoming حضوری کوتاه دارد.

چند روز پیش اولین تریلر از فیلم Morbius با بازی جرد لتو منتشر که واکنش‌های مثبتی به همراه داشت. در کنار استقبال از تریلر، طرفداران کنجکاو شروع به آنالیز آن کردند که نتیجه‌اش، ارائه‌ی تئوری‌های مختلفی مثل ارتباط آن با سه‌گانه‌ی مرد عنکبوتی سم ریمی بود. حال جدیدترین تئوری ادعا دارد که موربیوس پیش از این در فیلم‌های مارول حضور داشته است.

ابتدا باید به سراغ فیلم Spider-Man: Homecoming و سکانس میان فهرست سازندگان یا Mid-Credits برویم؛ جایی که Adrien Toomes یا همان Vulture شخصیت منفی فیلم را در زندان می‌بینیم. حالا شما را به دو تصویر از این سکانس رجوع می‌دهم.

همان طور که در این تصاویر می‌بینید، یک مرد با ریش و موهای بلند در زندان قرار دارد. خصوصیات ظاهری مشابه مایکل موربیوس. در اواسط تریلر هم موربیوس را در لباس زندان می‌دیدیم که یعنی احتمالا از آن‌جا فرار کرده است. در انتهای تریلر هم شاهد حضور Vulture بودیم تا تئوری مطرح شده بیش از پیش قدرت بگیرد.

با تمام این تفاسیر در حال حاضر نمی‌توان حضور Morbius در Spider-Man: Homecoming یا تئوری‌های دیگر را تایید را رد کرد. تنها کار ممکن، انتظار تا زمان اکران فیلم در دهم مرداد سال آینده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا