جدیدترین تیزر سریال Moon Knight با زیرنویس فارسی

زندگی دوگانه استیون، یا مارک؟!

جدیدترین تیزر سریال Moon Knight – مون نایت به تازگی منتشر شده و چنان که پیداست، بازیگران مختلف و سازندگان در آن به توضیح تجربه خود از ساخت این مجموعه و شخصیت شوالیه ماه (Moon Knight) پرداخته‌اند. شما این تیزر را در ادامه این مطلب، می‌توانید با زیرنویس فارسی اختصاصی سرگرمی مشاهده کنید.

سریال Moon Knight جدیدترین سری از شبکه دیزنی پلاس و ساخته استودیو مارول است که روال سری‌های چند قسمتی MCU را ادامه می‌دهد. با این وجود، شاید باید گفت که مون نایت، عملا سریالی کاملا متفاوت‌تر و دارای شخصیت اصلی بسیار عجیبی است که معرفی آن در دنیای سینمایی مارول، از بزرگ‌ترین چالش‌های سازندگان بوده است!

درحقیقت شوالیه ماه، کاراکتری است که بسیاری از کاربران او را مثال مشابه بتمن در دنیای مارول می‌دانند، اما این کاملا برخلاف واقعیت امر است! مون نایت شاید کمی در ظاهر شبیه به شوالیه تاریکی باشد، اما او هرگز مثل بروس وین پولدار نیست و قابلیت‌های خود را از راه تمرینات بدنسازی و زره با ارزش چندین میلیون دلاری به دست نیاورده است!

البته مارک اسپکتور (Mark Spector) شخصیتی است که دوران جوانی خود را به یادگیری ورزش بوکس پرداخته و بعدها به نیروهای ارتش آمریکا پیوسته است. اما نکته اینجاست که یک روز وا در سفری به مصر، توسط فردی در صحرا رها می‌شود تا بمیرد، تا اینکه خدای ماه مصر باستان، او را در ازای تبدیل شدن به قهرمان اختصاصی او نجات می‌دهد. از همین لحظه نیز مارک به شوالیه ماه تبدیل می‌شود.

این در حالی است که سبک روایت داستان در سریال Moon Knight کمی متفاوت خواهد بود.

تیزر سریال Moon Knight با زیرنویس فارسی

در تیزر سریال Moon Knight می‌توانید اول از همه شاهد صحبت‌های ایثن هاک (Ethan Hawk)، بازیگر نقش شخصیت آرتور هارو (Arthur Harrow) باشید. او اظهار می‌کند که آن‌ها قصد دارند تا با این سریال، قهرمانی جدید را به جهانی تازه معرفی کنند. در حال حاضر، هنوز هیچ جزئیاتی درباره حضور خدایان مصر باستان در دنیای سینمایی مارول داده نشده، اما این دنیای عجیب و جدید، در سریال Moon Knight معرفی خواهد شد.

سپس خود اسکار آیزاک (Oscar Isaac)، بازیگر نقش اصلی، درباره اینکه آن‌ها چطور شخصیت اصلی را با مشکلات روانی معرفی می‌کنند، جزئیاتی را ارائه می‌دهد. به گفته آیزاک، این سریال دارای صحنه‌های هیجان‌انگیز فوق‌العاده بسیاری است که سکانس‌های جذاب و حتی خشنی را شامل می‌شود؛ طوری که پیش‌تر در یکی دیگر از تیزرهای مون نایت دیده بودیم که چطور او دشمنان خود را مثل کیسه برنج تا سر حد مرگ کتک می‌زند.

به هر حال شخصیت مون نایت از همان ابتدای معرفی در دنیای کمیک هم یک ابرقهرمان نبود، بلکه او به عنوان یک آنتی‌هیرو معرفی شده که با مجرمان شهر نیویورک به طرز بسیاری خشنی رفتار می‌کند؛ روندی که در سریال Moon Knight هم احتمالا تکرار خواهد شد.

همچنین در صحنه‌های پایانی تیزر فوق از سریال moon Knight می‌توانید شاهد سکانسی باشید که در آن، چند شخصیت که یکی از آن‌ها عصای مخصوص خدای ماه مصر باستان را دارد دیده می‌شود. با این حساب، قطعا در این سریال، شاهد معرفی شدن نیروهای ماوراطبیعه در دنیای سینمایی مارول خواهیم بود.

سریال Moon Knight در تاریخ ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ (۳۰ مارس ۲۰۲۲) از شبکه استریم دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا