بازیگر نقش اصلی سریال Moon Knight آن را چگونه توصیف می‌کند؟

این اثر در فاز فیلمبرداری قرار دارد

بازیگر نقش اصلی سریال Moon Knight

اسکار آیزاک بازیگر نقش اصلی سریال Moon Knight اخیرا در رویداد کامیک کان ۲۰۲۱ حضور یافت و به برخی سوالات پاسخ داد.

اواخر سال ۲۰۰۶ میلادی بود که مارول با No Equal Entertainment وارد همکاری شد تا سریال لایو اکشنی را بر اساس مارک اسپکتر یا مون نایت بسازد و حتی نویسنده پروژه انتخاب شد. با این حال، شرایط مطابق انتظار پیش نرفت تا سریال متنفی شود. این ابرقهرمان برای چندین سال از مرکز توجه‌ها کنار رفت تا اینکه کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیو مارول در آوریل سال ۲۰۱۸ تایید کرد مون نایت به فرنچایز Marvel Cinematic Universe می‌آید اما مطمئن نیست این اتفاق چه زمانی رخ می‌دهد. در نهایت مشخص شد استودیو آمریکایی می‌خواهد او را از طریق یک سریال لایو اکشن به MCU اضافه کند.

مارک اسپکتر یک بوکسور سنگین وزن بود تا اینکه به ارتش ایالات متحده آمریکا پیوست و در نیروی شناسایی سپاه تفنگداران دریایی مشغول فعالیت شد. چند سالی در خدمت نیروهای مسلح بود تا اینکه تصمیم گرفت از آن جدا شده و به عنوان مزدور کارهای مختلف را در ازای دریافت پول انجام دهد. او در یکی از ماموریت‌های خود به همراه تیمی از باستان شناسان و صد البته یک مزدور دیگر به رائول بوشمن راهی مصر شد. اختلاف میان مارک و رائول در جریان عملیات بالا گرفته و همین موضوع یک درگیری را میانشان زمینه‌چینی کرد؛ درگیری‌ای که مرگ پروتاگونیست و بازگشت او به زندگی در قالب یک ابرقهرمان را به همراه داشته است.

اسکار آیزاک (Oscar Isaac) بازیگر نقش اصلی سریال Moon Knight است. او اخیرا در کامیک کان ۲۰۲۱ حضور یافت تا درباره کمیک بوک Head Wounds Sparrow صحبت کند که یکی از خالقانش به شمار می‌رود. مطابق انتظار، حین مصاحبه بحث به سمت سریال مون نایت کشیده شد و آیزاک درباره‌اش گفت:

در حال حاضر در محل فیلمبرداری سریال Marvel’s Moon Knight هستم.

سخت مشغول فیلمبرداری صحنه‌های مورد نظر هستیم و روند پیشرفت پروژه عالی بوده است. اثر «دیوانه‌واری» خواهد بود.

هیجان زیادی دارم تا بتوانم در آینده درباره‌اش صحبت کنم.

در صورتی که اخبار را دنبال نمی‌کنید، باید بگوییم فیلمبرداری سریال مون نایت آوریل سال جاری میلادی در بوداپست مجارستان آغاز شد. مطابق انتظار، تصاویری از پشت صحنه سریال به فضای مجازی آمده اما در هیچ کدام از آن‌ها خبری از لباس ابرقهرمانانه مارک اسپکتر نبوده است. در ضمن، اسکار آیزاک تنها فردی نیست که حضورش جلوی دوربین قطعی به شمار می‌رود. به او باید می کالاماوی (May Calamawy)، ایثن هاوک (Ethan Hawke) و الکساندر کاب (Alexander Cobb) را افزود. در حال حاضر اطلاعاتی از نقش‌های آنان موجود نیست.

طبق اطلاعات موجود، سریال Moon Knight در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ میلادی از طریق دیزنی پلاس پخش می‌شود. تعداد قسمت‌ها رقم ۶ است که هر کدام بین ۴۰ الی ۵۰ دقیقه زمان خواهند داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا