فروش بسته الحاقی Icborne بازی Monster Hunter: World از مرز ۵ میلیون نسخه گذشت

مجموع فروش بازی از زمان انتشار به ۱۵ میلیون نسخه رسید

فروش بسته الحاقی Icborne

شرکت کپکام، به صورت رسمی اعلام کرد که فروش بسته الحاقی Icborne بازی Monster Hunter: World در سراسر جهان از مرز ۵ میلیون نسخه گذشته است.

سپتامبر سال گذشته، بسته الحاقی Icborne بازی Monster Hunter: World به صورت رسمی منتشر شد. از آن زمان، این بازی موفق به ثبت فروشی بیش از ۵ میلیون نسخه در سراسر جهان روی تمامی پلتفرم‌ها شده است.

بازی Monster Hunter: World، برای اولین بار در تاریخ ۲۸ ژانویه ۲۰۱۸ (۸ بهمن ۱۳۹۶) روی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 عرضه و بعد از آن در تاریخ ۹ آگوست ۲۰۱۸ (۱۸ مرداد ۱۳۹۷) برای رایانه‌های شخصی منتشر شد. از آن موقع تا زمان انتشار این خبر، بازی Monster Hunter World موفق به فروش ۱۵ میلیون نسخه در سراسر جهان شده است.

اولین نسخه از مجموعه Monster Hunter در تاریخ ۱۱ مارس ۲۰۰۴ (۲۱ اسفند ۱۳۸۲) روی کنسول پلی‌اسیتشن 2 عرضه شد. از آن زمان تا به حال، کل مجموعه Monster Hunter توانسته به فروش ۶۲ میلیون نسخه‌ای دست پیدا کند.

دارندگان بسته الحاقی Icborne، در تاریخ ۲۳ مارس ۲۰۲۰ (۴ فروردین ۱۳۹۹) به شکار دو هیولای Raging Brachydios و Furious Rajang روی کنسول‌های پلی‌اسیتشن 4 و ایکس‌باکس وان خواهند پراخت. همچنین، کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی می‌توانند در ماه آپریل به تجربه این چالش بپردازند؛ با این حال، گیمرهای پلتفرم رایانه‌های شخصی این امکان را دارند تا در تاریخ ۲۰ مارس ۲۰۲۰ (۱ فروردین ۱۳۹۹) نبرد با هیولای Safi’jiva Siege را تجربه کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا