1%
  • 0/10

فروش مجموعه Monster Hunter به 97 میلیون نسخه رسید

موفق‌ترین مجموعه کپکام

فروش مجموعه Monster Hunter به 97 میلیون نسخه رسید ۰ ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ بازی | گیم کپی لینک
فروش مجموعه Monster Hunter

انتشار گزارش مالی جدید شرکت کپکام از رسیدن آمار فروش مجموعه Monster Hunter به میزان 97 میلیون نسخه خبر می‌دهد.

فرنچایز Monster Hunter در طول سالیان اخیر به یکی از بزرگ‌ترین و موفق‌ترین دارایی‌ها و مجموعه‌ بازی‌های شرکت کپکام تبدیل شده است و در چه کوتاه مدت و چه در طولانی مدت، فروش و عملکرد تجاری مطلوبی را به همراه داشته است. در همین راستا این فرنچایز اکشن نقش‌آفرینی طی بازه زمانی سه‌ماهه سوم سال مالی جاری که از ماه اکتبر تا ماه دسامبر را در برمی‌گیرد موفق شده فروش قابل توجهی را برای خود ثبت کند.

براساس آمار منتشر شده از سوی گزارش مالی مربوط به سه‌ماهه اخیر شرکت کپکام، فروش مجموعه Monster Hunter در تا سرتاسر دنیا به میزان 97 میلیون نسخه رسیده است. این در حالی است که این مجموعه تا پایان سه‌ماهه دوم سال مالی جاری به فروش 95 میلیون نسخه‌ای رسیده بود. بدین ترتیب این سری موفق شده است در سه‌ماهه بین ماه اکتبر تا انتهای ماه دسامبر دو میلیون نسخه دیگر به فروش برساند.

در همین راستا آمار به اشتراک گذاشته شده بیان می‌دارند فروش بازی Monster Hunter World به 19.6 میلیون نسخه رسیده و چنان‌چه فروش نسخه Monster Hunter World: Iceborne Master Edition را هم در نظر بگیریم این آمار به تعداد 24.1 میلیون نسخه می‌رسد. فروش بسته الحاقی Iceborne به تنهایی به 11.6 میلیون نسخه رسیده بود. از سوی دیگر بازی Monster Hunter Rise به فروش 14.2 میلیون نسخه‌ای و بسته گسترش دهنده آن تحت عنوان Sunbreak به عدد 7.1 میلیون نسخه رسیده بود.

در سامبر گذشته شرکت کپکام از نسخه بعدی این مجموعه با نام Monster Hunter Wilds رونمایی کرد که قرار است در سال 2025 عرضه شود. به دنبال این رونمایی، بازی Montser Hunter World جانی دوباره گرفت و چه در زمینه فروش و چه در زمینه تعداد پلیرهای همزمان در استیم با افزایش قابل توجهی همراه شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments