#مهسا_امینی

بازی Monster Hunter Rise از انحصار نینتندو سوییچ خارج شد

درخواست‌های طرفداران نتیجه داد

بازی Monster Hunter Rise از انحصار نینتندو سوییچ خارج شد سورنا رضایی ۰ ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
نسخه‌ی پی‌سی Monster Hunter Rise

رایوزو سوجیموتو تهیه‌کننده‌ی ژاپنی در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب سایت Fanbyte تایید کرد نسخه‌ی پی‌سی Monster Hunter Rise سال آینده‌ی میلادی از راه می‌رسد.

کپکام اواسط سپتامبر سال گذشته‌ی میلادی از نسخه‌ی جدید سری بازی‌های مانستر هانتر رونمایی کرد که Monster Hunter Rise نام داشته و به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ توسعه می‌یابد. مانند نسخه‌های پیشین، کاربر در جریان بازی کنترل یک شکارچی را بر عهده می‌گیرد که باید به مبارزه با هیولاهای غول‌پیکر پرداخته و آن‌ها را نابود یا حبس کند. کاربر با هر بار پیروزی لوت‌هایی را دریافت می‌کند که می‌توان از آن‌ها برای ساخت سلاح‌ها و زره‌های قدرتمندتر استفاده کرد. طرفداران قدیمی نه تنها با هیولاهای قدیمی سری تجدید دیدار می‌کنند، بلکه با هیولاهای جدیدی هم مواجه خواهند شد.

رایوزو سوجیموتو (Ryozo Tsujimoto) یک تهیه‌کننده‌ی ژاپنی است که در کپکام کار می‌کند. او در جریان مصاحبه‌ی اخیر خود با وب سایت Fanbyte تایید کرد نسخه‌ی پی‌سی Monster Hunter Rise در دست ساخت بوده و اوایل سال آینده‌ی میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت. سوجیموتو در ادامه‌ی صحبت‌های خود وارد جزئیات نشد تا سوال‌های زیادی بی‌پاسخ بماند؛ برای مثال، در حال حاضر مشخص نیست نسخه‌ی پی‌سی در مقایسه با نسخه‌ی نینتندو سوییچ دارای بهبودهای گرافیکی خواهد بود یا خیر. همچنین نمی‌دانیم نسخه‌ی مزبور در بخش گرافیک دارای چه تنظیماتی خواهد بود.

خبرنگار پس از تایید نسخه‌ی پی‌سی Monster Hunter Rise پرسید آیا موفقیت‌های Monster Hunter World و Monster Hunter Online روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، آن‌ها را به سمت چنین اقدامی سوق داده است یا خیر. رایوزو سوجیموتو در پاسخ گفت این موضوع تاثیرگذار بوده اما عامل اصلی، درخواست‌های فراوان طرفداران بوده است:

درخواست‌های زیادی برای نسخه‌ی پی‌سی Monster Hunter Rise دریافت کردیم، به خصوص از کاربران خارجی. برای همین، تصمیم گرفتیم مانستر هانتر رایز را برای پی‌سی توسعه دهیم؛ نسخه‌ای که قصد داریم اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی عرضه کنیم.

نسخه‌ی پی‌سی Monster Hunter Rise در فازهای ابتدایی توسعه قرار دارد. از همین رو، وقتی زمان مناسب فرا برسد، جزئیات بیشتری را پیرامونش منتشر خواهیم کرد.

اگرچه Monster Hunter Rise به عنوان یک انحصاری نینتندو سوییچ معرفی شد اما تایید انتشارش برای رایانه‌های شخصی اتفاق غافل‌گیرکننده‌ای نبوده است. اواخر سال گذشته‌ی میلادی، هکرها به سرورهای کپکام حمله کرده و بدین طریق، به اطلاعات زیادی درباره‌ی محصولات منتشر شده و منتشر نشده دست یافتند. بخشی از اطلاعات لو رفته تاکید داشت رایز به پلتفرم پی‌سی خواهد آمد.

در انتها، لازم به ذکر است نسخه‌ی نینتندو سوییچ Monster Hunter Rise در تاریخ ۶ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۶ مارس) از راه می‌رسد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا